Soupiska
Kadeti U17: Nadregionální liga - Kadeti U17 2021 - 2022
číslo | post | jméno | narozen | věk |
---|---|---|---|---|
Rozehrávač | Sebastián Jakoubek | 2006 | 18 let | |
13 | Rozehrávač | Vít Kotouč | 4.2.2007 | 17 let |
Rozehrávač | José Musil | 2005 | 19 let | |
9 | Rozehrávač | Denis Rýdl | 31.10.2006 | 17 let |
18 | Křídlo | Marek Breburda | 18.6.2007 | 16 let |
Křídlo | Ondřej Dvořák | 20.4.2005 | 19 let | |
4 | Křídlo | David Kaněra | 23.10.2006 | 17 let |
6 | Křídlo | Matěj Mišovic | 30.4.2006 | 17 let |
5 | Křídlo | Giulio Musil | 14.12.2006 | 17 let |
16 | Křídlo | Vít Novotný | 28.9.2006 | 17 let |
Křídlo | Kryštof Pazdera | 9.9.2005 | 18 let | |
Křídlo | Adam Saber | 2006 | 18 let | |
Křídlo | Jonáš Sýkora | 9.8.2005 | 18 let | |
19 | Křídlo | Ondřej Vaněk | 12.10.2006 | 17 let |
8 | Pivot | Štěpán Krška | 6.4.2007 | 17 let |
14 | Pivot | Jan Mikolášek | 4.5.2006 | 17 let |
17 | Pivot | Radek Pála | 29.5.2006 | 17 let |
7 | Pivot | Jan Urban | 12.9.2007 | 16 let |
Soupisky týmů
:
2.LIGA skupina A:
SBLM:
Junioři U19:
Kadeti U17:
Kadetky U17 A:
Starší žákyně:
Starší minižáci:
Nejmladší minižáci:
Nejmladší minižákyně:
- Přípravná soutěž - Nejmladší minižákyně U11
- Přípravná soutěž - Mladší minižákyně U12
- Žákovská liga - mladší žákyně - skupina D
Aktuální články
Mladší žáci U14 měli náročný závěr ligové sezony
První setkání přípravek proběhlo v neděli na Dukle
Kadetky U17 lehce přehrály Béčko Sparty
2.místo ve Final 4 Středočeské oblasti získali starší minižáci U13
Mladší žákyně U14 ovládly skupinu žákovské ligy
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
Závěr ligové sezóny mladších žáků byl negativně poznamenaný překládáním zápasů na žádost soupeřů a naší velkou marodkou.
V neděli 21.4. se uskutečnilo první setkání nejmenších baskeťaček a baskeťáků, kterého se zúčastnili děti z přípravek a kroužků...
Benešovské kadetky, již nyní s jistotou udržení ligové příslušnosti i pro příští sezonu, sehrály poslední domácí utkání...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 04.05.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 05.05.2024
12. kolo
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BC Kolín | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |