Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejmladší minižáci U11 nestačili na vedoucí tým soutěže

22.11.2022 | Tomáš Filip

V sobotu jsme k domácímu utkání přivítali obávaného lídra skupiny BK Brandýs n. L.

Od začátku zápasu Brandýs ukázal, že je zaslouženě prvním týmem v soutěži, byl rychlejší, techničtější a bojovnější. Na nás byl vidět ostych a snad i zbytečný respekt k těžkému soupeři. Brandýs má v týmu 3 tahouny, které se nám nedařilo dostatečně ubránit a nemohli jsme najít recept, jak zastavit jejich košostroj. I když jsme postupně začali zlepšovat svou hru, nedařilo se nám vstřelit tolik potřebné koše a tak skóre po polovině zápasu bylo nelichotivé 38:9 pro soupeře. Přestávku trenér využil pro vysvětlení chyb, kterých se nesmíme dopouštět a nabádal k bojovnosti a zahození ostychu, který nám svazoval ruce.
Do druhé části si kluci vzali rady k srdci a až na pár chybiček jsme hráli vyrovnaně. Na světelné tabuli tak začali přibývat koše i u DOMÁCÍch. Brandýs na tuto změnu reagoval posláním na palubovku toho nejlepšího co měl k dispozici a nepřipustil tak náš možný návrat do boje o vítězství v tomto zápase. Nedokázali jsme odpovědět stejnou úspěšností proměňování a začala se nám vracet nejistota, z které plynuly zbytečné chyby, které soupeř trestal, a tak konečné skóre zápasu neodpovídalo předvedenému výkonu. Musím pochválit kluky za bojovnost a snahu zápas zvrátit zápas v náš prospěch. Poděkování patří i fanouškům kteří vytvořili úžasnou atmosféru zápasu a hnali náš tým do útoku.

BC Benešov - BK Brandýs n.L.  24:69

Do druhého zápasu jsme nastoupili s odhodláním oplatit porážku. Soupeř byl naším nasazením překvapen, ale nakonec první část vyhrál s mírným náskokem 7:4. Ve druhé části jsme chtěli být rovnocenným soupeřem, ale chyběla nám snad i trocha štěstí, protože šance byly, jen úspěšnost nebyla taková jakou jsme potřebovali. Po polovině zápasu bylo skóre 26:8 pro Brandýs. V druhé polovině zápasu už docházely síly a neproměněné šance nahlodaly sebevědomí a tak i přes celkem slušný výkon jsme díky neúspěšnosti v koncovce prohráli druhý zápas 48.19.Tato prohra je pro nás obrazem toho co musíme do příštích bojů zlepšit a poučit se z některých chyb a věřím, že když budeme hrát s plným nasazením jako po polovině tohoto zápasu, můžeme i tyto těžké soupeře potrápit a možná i porazit. Každopádně pochvala za bojovnost a když do příštího zápasu zlepšíme doskok a zapracujeme na střelbě určitě potrápíme dalšího těžkého soupeře a to BA Nymburk.

BC Benešov - BK Brandýs n.L.  19:48

 
Aktuální články
Dva těžké domácí zápasy sehrály starší žákyně U15

O víkendu jsme na naší palubovce přivítali týmy z Příbrami a Rokycan, které známe z podzimní části sezóny. 

 
Na turnaj do Klatov vyrazily naše minižákyně U10

V neděli 29.1. proběhl další nadregionální turnaj U10 v rámci programu ČBF, tentokrát v Klatovech. Na turnaji nás reprezentovaly...

 
Nejmladší minižákyně U11 postupily na Národní finále v Ostravě

Ještě před nedělní kvalifikací o Národní finále vyrazily nejmladší minižákyně v sobotu 28.1. do Pardubic, kde je čekalo dvojutkání...

 
Do Benešova se na turnaj starších minižákyň U13 sjely TOP týmy
 
Juniorkám U19 se ve Slaném opět nedařilo
 
Basketbalový turnaj žáků 3.-5.tříd základních škol
 
Kadetky U17 zakončily základní část ligy vysokou výhrou
 
Béčko našich kadetek U17 tentokrát čelákovické Pandy potrápilo
 
Mladší minižákyně U12 ovládly nadregionální turnaj v Kralupech
 
Druhé místo přivezli nejmladší minižáci U11 z turnaje v Borotíně
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | neděle 08.01.2023, 10:00
14. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Sobota 21.01.2023
15. kolo
BC Benešov - Tigers České Budějovice
 
2.LIGA skupina A | Neděle 22.01.2023
16. kolo
BC Benešov - Sokol Písek B
 
2.LIGA skupina A | Sobota 11.02.2023
17. kolo
VS.
BK Wolves Radotín - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 12.02.2023
18. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 04.03.2023
19. kolo
VS.
BC Benešov - BK Beroun
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS