Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nymburk byl na týden domovem pro naše mladé slečny

26.08.2020 | Michal Holeš

Předposlední prázdninový týden absolvovaly mladší a starší žákyně basketbalové soustředění ve Sportovním centru Nymburk. Každý den měly holky třífázový trénink ve velké centrální hale, večer pak střídavě také v menší basketbalové hale.
V rámci regenerace a uvolnění byly tréninky každý den doplněny návštěvou hydromasážního bazénu s vířivkou a večer plaveckého bazénu, nechyběla ani kompenzační cvičení.

Ubytování ve dvoulůžkových hotelových pokojích a stravování s bohatým výběrem jídel jen podtrhlo skvělé zázemí, které v Nymburce benešovské hráčky měly. Během soustředění sehrála obě družstva také přátelská utkání s týmem BC Kolín, obě vítězně. Příjemný byl i výlet do blízkých Poděbrad. 

    

Ohlasy ze soustředění

Jiří Mazur (trenér družstva):

Jsem velmi spokojený s tím, jak všechny hráčky po celou dobu soustředění během tréninků pracovaly a že se nám díky tomu povedl udělat velký kus práce. Z původního tréninkového plánu jsme splnili téměř vše a nebýt trošku pomalejšího chápání některých cvičení, věřím, že bychom zvládli i to zbývající. Tímto bych chtěl všem holkám i celému realizačnímu týmu poděkovat, že se vše povedlo tak, jak jsme chtěli.

 

Ondřej Zahradníček (vedoucí družstva):

Chtěl bych poděkovat všem rodičům a přátelům, kteří nám pomohli s organizací a přípravou soustředění. Děkuji i všem trenérům a asistentům (Jirka Mazur, Víťa Kupsa, Venca Jiráček, Dita Vrkoslavová, Denisa Nováková, Terka Chotašová) za skvěle odvedenou práci a hlavně za to, že si udělali čas být na soustředění, někdy i na úkor své dovolené. Poděkovaní patří samozřejmě i všem hráčkám za jejich celkový přístup během soustředění, až na malé výjimky proběhlo vše v pohodě a holky si ze soustředění odvezly spoustu basketbalových zkušeností a dalších zážitků, ať už se jednalo o možnost sledovat tréninky A-týmu BK Nymburk nebo utkání volejbalové reprezentace U18. Zajímavá byla i možnost vyzkoušet si střelecký trenažér za asistence reprezentanta ČR, současného hráče BK Nymburk a bývalého hráče BC Benešov Vojty Hrubana. Na úplný závěr soustředění nechyběl samozřejmě ani tanečně-pěvecký večer s videoprojekcí (úsměv).

 
Aktuální články
Mladší dorostenky čeká kvalifikace o ligu

Naše holky U17 budou hrát kvalifikaci o celostátní ligu, do této kvalifikaci o tři postupová místa se přihlásilo deset družstev, které se...

 
Dívky U15 v plné přípravě

V plné tréninkové, ale konečně i zápasové přípravě, je družstvo starších žákyň trenéra Jiřího Mazura. V minulém týdnu nejprve na...

 
Dívky z kategorie U11 tentokráte vítězně

Tento víkend naše děvčata sehrála další dvě přátelské utkání se soupeřem z Kladna. Týden zpátky benešovské hráčky na své sokyně...

 
Děvčata z ročníku 2010 za sebou mají první turnaj
 
#9 Timeout - Budu lepší
 
#8 Timeout - Jen hrát
 
# 7 Timeout - Nová výzva
 
CZ BASKETBALL přichází s dalším projektem - HEJBNI SE
 
Atmosféra v Bene byla vždy bouřlivá, pamatuje si Vojtěch Hruban
 
#6 TIMEOUT - Nepřestanu
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS