Reportáž ze slovenského Martina
Jako již tradičně jsme, i v letošním bláznivém roce, vyrazili první srpnový víkend na Sunny Cup Streetball do slovenského Martina. Vzhledem k nastaveným pravidlům pro vstup na Slovensko byla sice letošní účast benešáků o poznání menší, ale ani tak jsme se neztratili.
Wikingové (Bivoj, Kája, Buri a Tom) v kategorii Muži Rekre letos z nabité skupiny jen těsně nepostoupili, JARMILKY (Kopí, Barča, Ivucha a Háňa) v kategorii žen obsadily hezké třetí místo a tým BiBuKoBa (Bivoj, Buri, Kopí a Barča) v kategorii Mix završil své tažení finálovým vítězstvím a prvním místem.
Nesmíme zapomenout ani na Radima, který spolu s Jendou kdysi pro Benešáky tenhle turnaj objevil. Jejich československý Legend Beer Team (Radim, Rado, Košo a zaskakující Mišo) zasáhl do zápasů v kategorii Muži Rekre a přežil ze ctí a bez úhony.
Počasí, open i after party byly jako vždy super a my se už moc těšíme na další ročník.
Takže Rado, Bešeň a spol., ďakujem a vidíme sa o rok.
Za benešovskou výpravu Martina Švermová.
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |