Soupiska
SBLM: Středočeská basketbalová liga mužů 2020 - 2021
číslo | post | jméno | narozen | věk |
---|---|---|---|---|
Rozehrávač | Martin Burian | 7.3.1991 | 33 let | |
Rozehrávač | Michal Klavrza | 17.4.1985 | 38 let | |
Rozehrávač | Tom Procházka | 16.4.1994 | 29 let | |
Rozehrávač | Ondřej Svoboda | 21.7.1982 | 41 let | |
Křídlo | Matěj Bareš | 1.3.1999 | 25 let | |
Křídlo | Tadeáš Fousek | 1.8.2002 | 21 let | |
Křídlo | Jan Hrdý | 15.7.1996 | 27 let | |
Křídlo | Tomáš Juříček | 13.3.1987 | 37 let | |
Křídlo | Lukáš Petráň | 4.1.1987 | 37 let | |
Křídlo | Jan Růzha | 4.1.1996 | 28 let | |
Křídlo | Pavel Suchý | 19.1.2000 | 24 let | |
Křídlo | David Zoul | 6.4.1991 | 32 let | |
Pivot | Ondřej Barták | 25.8.1991 | 32 let | |
Pivot | David Březina | 23.3.1978 | 46 let | |
Pivot | Richard Český | 11.10.1996 | 27 let | |
Pivot | Jan Koudela | 1.1.1987 | 37 let | |
Pivot | Martin Procházka | 27.5.1997 | 26 let | |
Pivot | Jan Učík | 8.6.1986 | 37 let |
Soupisky týmů
:
2.LIGA skupina A:
SBLM:
SBLŽ:
Junioři U19:
Starší žáci:
Starší žákyně:
Starší minižáci:
Starší minižákyně:
Nejmladší minižákyně:
Aktuální články
Dvakrát 1.místo v anketě Nejúspěšnější sportovec roku
Kadetky U17 bojovaly o čelo ligové tabulky
Mladší žákyně U14 otáčely utkání s Trutnovem
Muži A postupují do PLAY-OFF!
Vítězství přivezli starší minižáci U13 z Mělníka
Těsné vítězství starších žáků U15 v Roudnici
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |