Soupiska
SBLŽ: Středočeská basketbalová soutěž žen 2019 - 2020
číslo | post | jméno | narozena | věk | výška cm | váha kg |
---|---|---|---|---|---|---|
Rozehrávačka | Lucie Bartoňová | 6.11.2001 | 22 let | |||
5 | Rozehrávačka | Kamila Maršíčková | 18.2.1992 | 32 let | ||
Rozehrávačka | Olga Němcová | 29.11.1961 | 62 let | |||
17 | Rozehrávačka | Tereza Řeháková | 8.4.1986 | 37 let | ||
8 | Křídlo | Hana Bervidová | 17.1.1980 | 44 let | ||
11 | Křídlo | Lucie Crháková | 19.5.1996 | 27 let | ||
4 | Křídlo | Barbora Hocková | 5.1.1982 | 42 let | ||
15 | Křídlo | Tereza Koníčková | 20.11.1993 | 30 let | ||
13 | Křídlo | Aneta Krejčová | 1998 | 26 let | 166 | 60 |
Křídlo | Veronika Míková | 2001 | 23 let | 168 | 68 | |
Křídlo | Kateřina Neprašová | 18.5.2000 | 23 let | |||
6 | Křídlo | Veronika Ptáčková | 24.3.1992 | 31 let | ||
12 | Křídlo | Karolína Říhová | 2.1.2001 | 23 let | ||
10 | Křídlo | Martina Švermová | ||||
14 | Pivotka | Iva Králíková | 28.9.1982 | 41 let | ||
7 | Pivotka | Tereza Lípová | 30.4.1992 | 31 let | ||
Pivotka | Ludmila Mazurová | 7.9.1970 | 53 let | |||
9 | Pivotka | Nikola Špotáková | 3.6.1990 | 33 let | ||
16 | Pivotka | Jana Vozdková | 11.3.1989 | 35 let |
Soupisky týmů
:
2.LIGA skupina A:
SBLM:
SBLŽ:
Junioři U19:
Starší žáci:
Starší žákyně:
Starší minižákyně:
Aktuální články
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Juniorky U19 si poradily s Brandýsem
Starší minižákyně U13 s HB Basket úspěšně
Těsná prohra starších žákyň U15 s Plzní
Proti Nymburku starší minižáci U13 neuspěli
Mladší žákyně U14 si vyšláply na Spartu
S tvrdou hrou Sparty si kadetky U17 poradily
Mladší žáci U14 odehráli o víkendu 2 zápasy s Táborem, se kterým jsme měli ve skupině podobné výsledky i bilanci. A také vyrovnaný...
V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v...
O víkendu 2.-3.3.2024 vyvrcholila finálovým dvojutkání kvalifikace Středočeského kraje mladších minižákyň o postup na Mistrovství...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Neděle 24.03.2024
2. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
SBLŽ | Sobota 23.03.2024
19. kolo
SBLŽ | Neděle 24.03.2024
20. kolo
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
VS.
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 23.03.2024
7. kolo
Juniorky U19 | Neděle 24.03.2024
8. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 24.03.2024
2. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
VS.
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |