Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nymburk byl na týden domovem pro naše mladé slečny

26.08.2020 | Michal Holeš

Předposlední prázdninový týden absolvovaly mladší a starší žákyně basketbalové soustředění ve Sportovním centru Nymburk. Každý den měly holky třífázový trénink ve velké centrální hale, večer pak střídavě také v menší basketbalové hale.
V rámci regenerace a uvolnění byly tréninky každý den doplněny návštěvou hydromasážního bazénu s vířivkou a večer plaveckého bazénu, nechyběla ani kompenzační cvičení.

Ubytování ve dvoulůžkových hotelových pokojích a stravování s bohatým výběrem jídel jen podtrhlo skvělé zázemí, které v Nymburce benešovské hráčky měly. Během soustředění sehrála obě družstva také přátelská utkání s týmem BC Kolín, obě vítězně. Příjemný byl i výlet do blízkých Poděbrad. 

    

Ohlasy ze soustředění

Jiří Mazur (trenér družstva):

Jsem velmi spokojený s tím, jak všechny hráčky po celou dobu soustředění během tréninků pracovaly a že se nám díky tomu povedl udělat velký kus práce. Z původního tréninkového plánu jsme splnili téměř vše a nebýt trošku pomalejšího chápání některých cvičení, věřím, že bychom zvládli i to zbývající. Tímto bych chtěl všem holkám i celému realizačnímu týmu poděkovat, že se vše povedlo tak, jak jsme chtěli.

 

Ondřej Zahradníček (vedoucí družstva):

Chtěl bych poděkovat všem rodičům a přátelům, kteří nám pomohli s organizací a přípravou soustředění. Děkuji i všem trenérům a asistentům (Jirka Mazur, Víťa Kupsa, Venca Jiráček, Dita Vrkoslavová, Denisa Nováková, Terka Chotašová) za skvěle odvedenou práci a hlavně za to, že si udělali čas být na soustředění, někdy i na úkor své dovolené. Poděkovaní patří samozřejmě i všem hráčkám za jejich celkový přístup během soustředění, až na malé výjimky proběhlo vše v pohodě a holky si ze soustředění odvezly spoustu basketbalových zkušeností a dalších zážitků, ať už se jednalo o možnost sledovat tréninky A-týmu BK Nymburk nebo utkání volejbalové reprezentace U18. Zajímavá byla i možnost vyzkoušet si střelecký trenažér za asistence reprezentanta ČR, současného hráče BK Nymburk a bývalého hráče BC Benešov Vojty Hrubana. Na úplný závěr soustředění nechyběl samozřejmě ani tanečně-pěvecký večer s videoprojekcí (úsměv).

 
Aktuální články
Béčko mužů v bláznivém zápase urvalo výhru

Nahoru a dolů. A pak zase nahoru. Tak vypadal zápas v podobě našich mužů, kteří se střetli v prvním kole s Mělníkem. Nejdřív si naši...

 
#1 Timeout - Nejistá sezóna

Zdravím všechny fanoušky benešovského basketbalu. Stojíme na prahu nové sezóny. Sezóny, pro kterou se nabízí tento cimrmanovský název....

 
U15G začalo ročník výhrou nad Kolínem

I áčko U15 se s Kolínem moc nepáralo a porazilo hostující děvčata o jednatřicet bodů. Modrožlutá děvčata zabrala především ve...

 
Béčko U15 si vyšláplo po půl roce vyšláplo na Kolín
 
Dívky U11 poprvé na turnaji v Pardubicích
 
Basketbalistky U15 prověřily své schopnosti na domácím turnaji
 
Dívky z U15 se připravovaly v Benešově
 
Benešovská stopa ve streetballu na Slovensku
 
Na cyklistickém výletě si žákyně pořádně mákly
 
Ženy "B" se pilně připravovaly na nový ročník
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
VS.
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
VS.
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 04.10.2020
5. kolo
VS.
Sokol Písek B - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS