Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dívky U11 poprvé na turnaji v Pardubicích

07.09.2020 | Michal Holeš

Loni většina z děvčat byla ještě v přípravce, a tak na první opravdový turnaj cestovala až letos, v kategorii U11. Pro většinu se jednalo o první turnaj takového rozsahu a možná i o první výlet s basketem.
Naše mladé naděje rozhodně ostudu neudělaly, ba naopak, každý zápas se srdnatě rvaly a nakonec obsadily patnácté místo. Umístění však bylo to poslední, co trenéři, hráčky a rodiče řešili. Utužila se parta, proběhly první zápasové zkušenosti a navrch se všichni dobře bavili.

1. zápas: BC Benešov - Pardubice 6:64

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Pro většinu dívek to byla první zápasová zkušenost, a tak byla znát nezkušenost s bráněním po celém hřišti. Jinak můžu chválit za bojovnost a nadšení do hry.

2. zápas: Kralupy - BC Benešov 19:34

Roman Beneš (trenér BC Benešov): První vítězství. I přes špatnou obranu jsme měli neuvěřitelnou chuť do útoku a dobré trestné hody. Je to skvělý závěr dne.

3. zápas: Tygři Praha - BC Benešov 72:5

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tygři Praha, kteří porazili i domácí Pardubice nás k překvapení nepustili, ale i tak si ceníme zkušeností, které holky nasbíraly.

4. zápas: SŠB Pardubice - BC Benešov 26:21

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tento zápas byl boj o utkání o 9. místo. Dívky do něj naskočily mírně nervózně. Byl to nešťastný zápas, kdy naše střely končily mimo koš, za to pár střel domácích skončilo jako body.

5. zápas: BC Benešov - HB Basket 24:28

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Bohužel, dnes jsme již vítězství nepřidali, i přes veškerou snahu a úsilí jsme prohráli o čtyři body. Zítra nás čeká boj o patnácté místo s Kralupy.

6. zápas: BC Benešov - Kralupy 42:16

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Konec dobrý, všechno dobré. Vítězství na závěr s Kralupy a konečné patnácté místo. Těší nás především chuť a zápal hráček. Celý turnaj makaly na sto procent. Nejlepšími našimi hráčkami byly vyhlášeny Eliška Urbanová a Viki Červenková.

 
Aktuální články
Béčko mužů v bláznivém zápase urvalo výhru

Nahoru a dolů. A pak zase nahoru. Tak vypadal zápas v podobě našich mužů, kteří se střetli v prvním kole s Mělníkem. Nejdřív si naši...

 
#1 Timeout - Nejistá sezóna

Zdravím všechny fanoušky benešovského basketbalu. Stojíme na prahu nové sezóny. Sezóny, pro kterou se nabízí tento cimrmanovský název....

 
U15G začalo ročník výhrou nad Kolínem

I áčko U15 se s Kolínem moc nepáralo a porazilo hostující děvčata o jednatřicet bodů. Modrožlutá děvčata zabrala především ve...

 
Béčko U15 si vyšláplo po půl roce vyšláplo na Kolín
 
Basketbalistky U15 prověřily své schopnosti na domácím turnaji
 
Dívky z U15 se připravovaly v Benešově
 
Nymburk byl na týden domovem pro naše mladé slečny
 
Benešovská stopa ve streetballu na Slovensku
 
Na cyklistickém výletě si žákyně pořádně mákly
 
Ženy "B" se pilně připravovaly na nový ročník
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
VS.
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
VS.
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 04.10.2020
5. kolo
VS.
Sokol Písek B - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS