Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejvyšší Ženská basketbalová liga v Benešově

27.09.2020 | Michal Holeš

V letošní sezóně můžete v Benešově vidět ženský basketbal nejvyšší úrovně. Své zápasy bude v hale ZŠ Dukelská hrát ženský tým Ženské basketbalové ligy Basket Slovanka. Basket Slovanka je spolupracujícím klubem s BC Benešov a již téměř pět let hraje ve Slovance několik benešovských hráček, které patří k oporám extraligových mládežnických družstev.

Slovanka patří desítky let k nejlepším mládežnickým dívčím týmům v ČR. Má na svém kontě mnoho titulů mistrů republiky. Tento poměrně malý, ale o to více úspěšný klub, má svůj tým i v nejvyšší ženské basketbalové soutěži.
Jelikož v Praze nedisponuje halou, která splňuje kritéria pro zápasy ŽBL, tak se oba kluby dohodly, že letošní sezónu odehraje Slovanka v benešovské hale v ZŠ Dukelská.

Do Benešova zavítají nejlepší basketbalistky České republiky, které budete moci shlédnout při zápasech. Věříme, že se rádi přijdete podívat na ženský basketbal nejvyšší kvality. Téměř všechny zápasy ŽBL se budou hrát v neděli od 17:00 resp. 18:00 hod.

Tým Slovanky je složen převážně z mladých hráček. Minimálně 6 z nich patří aktuálně do české juniorské reprezentace, včetně benešovských odchovankyň Elišky Hálové a Moniky Fučíkové. Tento mladý tým se bude letos snažit sbírat zkušenosti proti ostříleným profesionálkám a pokusí se překvapit.

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS