Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dívky U11 poprvé na turnaji v Pardubicích

07.09.2020 | Michal Holeš

Loni většina z děvčat byla ještě v přípravce, a tak na první opravdový turnaj cestovala až letos, v kategorii U11. Pro většinu se jednalo o první turnaj takového rozsahu a možná i o první výlet s basketem.
Naše mladé naděje rozhodně ostudu neudělaly, ba naopak, každý zápas se srdnatě rvaly a nakonec obsadily patnácté místo. Umístění však bylo to poslední, co trenéři, hráčky a rodiče řešili. Utužila se parta, proběhly první zápasové zkušenosti a navrch se všichni dobře bavili.

1. zápas: BC Benešov - Pardubice 6:64

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Pro většinu dívek to byla první zápasová zkušenost, a tak byla znát nezkušenost s bráněním po celém hřišti. Jinak můžu chválit za bojovnost a nadšení do hry.

2. zápas: Kralupy - BC Benešov 19:34

Roman Beneš (trenér BC Benešov): První vítězství. I přes špatnou obranu jsme měli neuvěřitelnou chuť do útoku a dobré trestné hody. Je to skvělý závěr dne.

3. zápas: Tygři Praha - BC Benešov 72:5

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tygři Praha, kteří porazili i domácí Pardubice nás k překvapení nepustili, ale i tak si ceníme zkušeností, které holky nasbíraly.

4. zápas: SŠB Pardubice - BC Benešov 26:21

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Tento zápas byl boj o utkání o 9. místo. Dívky do něj naskočily mírně nervózně. Byl to nešťastný zápas, kdy naše střely končily mimo koš, za to pár střel domácích skončilo jako body.

5. zápas: BC Benešov - HB Basket 24:28

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Bohužel, dnes jsme již vítězství nepřidali, i přes veškerou snahu a úsilí jsme prohráli o čtyři body. Zítra nás čeká boj o patnácté místo s Kralupy.

6. zápas: BC Benešov - Kralupy 42:16

Roman Beneš (trenér BC Benešov): Konec dobrý, všechno dobré. Vítězství na závěr s Kralupy a konečné patnácté místo. Těší nás především chuť a zápal hráček. Celý turnaj makaly na sto procent. Nejlepšími našimi hráčkami byly vyhlášeny Eliška Urbanová a Viki Červenková.

 
Aktuální články
#9 Timeout - Budu lepší

Basketbalová rodina. Bratr a sestra. Eliška je reprezentantka, Petr hraje basketbal pro radost a dal přednost studiu. Oba se celé mládí hnali...

 
#8 Timeout - Jen hrát

Nebývale zapálená do basketbalu je Vali Hocková. Její dosavadní cestu basketbalovým životem si můžete přečíst v osmém Timeoutu.

 
# 7 Timeout - Nová výzva

Ríša Český nikdy nebyl, jak sám říká, basketbalovou hvězdou v záři reflektorů. Nezačal se sportem jako jeho vrstevníci a možná i...

 
CZ BASKETBALL přichází s dalším projektem - HEJBNI SE
 
Atmosféra v Bene byla vždy bouřlivá, pamatuje si Vojtěch Hruban
 
#6 TIMEOUT - Nepřestanu
 
Zemřel Zdeněk Kopelent
 
# 5 Timeout - Rok 2020
 
#4 Timeout - Co mi basketbal dal
 
Eliška Hálová přináší pátý díl #basketzobyvaku
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS