Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
3. | čt 15.9. | BC Benešov | BK Brandýs nad Labem | 57:53 | |
2. | so 24.9. | BC Benešov | Sokol Nusle | 64:68 | |
4. | so 8.10. | BC Benešov | BSK Continental TJ Jičín | 54:77 | |
5. | ne 9.10. | BC Benešov | Bižuterie Jablonec nad Nisou | 55:51 | |
6. | so 22.10. | Sokol Hradec Králové B | BC Benešov | 78:58 | |
7. | ne 23.10. | BK Studánka Pardubice | BC Benešov | 73:48 | |
1. | so 12.11. | BC Benešov | BK Sojky Pelhřimov | 59:76 | (11:13 28:36 44:59) |
8. | ne 13.11. | BK Sojky Pelhřimov | BC Benešov | 84:66 | |
10. | st 14.12. | Sokol Nusle | BC Benešov | 54:66 | (12:17 29:30 43:45) |
11. | so 7.1. | Bižuterie Jablonec nad Nisou | BC Benešov | 43:50 | (14:11 23:20 36:36) |
12. | ne 8.1. | BSK Continental TJ Jičín | BC Benešov | 86:53 | (14:9 35:23 66:33) |
9. | so 14.1. | BK Brandýs nad Labem | BC Benešov | 44:43 | (10:6 19:19 29:26) |
13. | so 21.1. | BC Benešov | BK Studánka Pardubice | 64:79 | (12:26 32:46 43:61) |
14. | ne 22.1. | BC Benešov | Sokol Hradec Králové B | 107:52 | (32:15 64:32 82:43) |
3. | so 25.2. | BC Benešov | BK Sojky Pelhřimov | 71:56 | (10:17 37:28 53:45) |
5. | so 11.3. | BC Benešov | Sokol Hradec Králové B | 71:49 | (14:10 38:25 55:41) |
12. | pá 17.3. | Sokol Hradec Králové B | BC Benešov | 48:84 | (11:22 24:40 37:58) |
1. | so 18.3. | BK Brandýs nad Labem | BC Benešov | 52:61 | (14:14 27:30 38:48) |
2. | so 25.3. | Bižuterie Jablonec nad Nisou | BC Benešov | 66:56 | (14:11 31:33 48:49) |
7. | so 1.4. | BC Benešov | Bižuterie Jablonec nad Nisou | 47:48 | (17:11 30:25 36:35) |
8. | ne 2.4. | BC Benešov | BK Brandýs nad Labem | 58:61 | (21:16 37:29 48:45) |
6. | pá 14.4. | BC Benešov | Sokol Nusle | 72:44 | |
10. | ne 23.4. | BK Sojky Pelhřimov | BC Benešov | 76:84 pp | (19:11 44:26 53:50 75:75) |
11. | so 6.5. | Sokol Nusle | BC Benešov | 47:65 | (6:20 21:35 38:51) |
Rozpisy zápasů
2.LIGA skupina A:
2.liga muži
SBLM:
Středočeská basketbalová liga mužů
2.LIGA skupina A:
2.liga ženy
SBLŽ:
Středočeská basketbalová soutěž žen
Junioři U19:
Nadregionální liga - Junioři U19
Juniorky U19:
Nadregionální liga - Juniorky U19
Kadeti U17:
Nadregionální liga - Kadeti U17
Kadetky U17 A:
Celostátní liga - Kadetky U17
Kadetky U17 B:
Nadregionální liga - Kadetky U17
Aktuální články
Dvakrát 1.místo v anketě Nejúspěšnější sportovec roku
Kadetky U17 bojovaly o čelo ligové tabulky
Mladší žákyně U14 otáčely utkání s Trutnovem
Muži A postupují do PLAY-OFF!
Vítězství přivezli starší minižáci U13 z Mělníka
Těsné vítězství starších žáků U15 v Roudnici
Mladší žáci U14 dvakrát s Táborem
Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky
Mladší minižákyně U12 postoupily na Mistrovství České republiky
Dvě STOVKY dali o víkendu Muži A
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
SBLM | Sobota 06.04.2024
7. kolo
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
VS.
BC Benešov B | - | BK Mělník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.04.2024
10. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 06.04.2024
7. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 07.04.2024
8. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.04.2024
10. kolo
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
VS.
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
VS.
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.04.2024
3. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.04.2024
4. kolo
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
VS.
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
VS.
BC Benešov | - | BC Wizards |