Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 17.9. | Válečnice Děčín | BC Benešov | 41:42 | |
2. | ne 18.9. | TJ Lokomotiva Liberec | BC Benešov | 59:48 | |
3. | so 1.10. | BC Slaný | BC Benešov | 75:61 | |
5. | so 15.10. | BC Benešov | SKB Česká Třebová | 51:58 | |
6. | ne 16.10. | BC Benešov | BC Kolín | 55:80 | |
7. | so 5.11. | BC Benešov | TJ Lokomotiva Liberec | 58:56 | |
8. | ne 6.11. | BC Benešov | Válečnice Děčín | 75:57 | |
10. | ne 20.11. | BC Benešov | BC Slaný | 74:69 | (19:17 31:37 50:48) |
11. | so 10.12. | BC Kolín | BC Benešov | 70:29 | (13:7 32:16 54:20) |
12. | po 12.12. | SKB Česká Třebová | BC Benešov | 66:50 | (17:12 25:26 45:36) |
15. | so 28.1. | BC Slaný | BC Benešov | 75:60 | (16:21 31:32 60:43) |
17. | so 18.2. | BC Benešov | SKB Česká Třebová | 73:60 | (24:18 44:31 62:52) |
18. | ne 19.2. | BC Benešov | BC Kolín | 58:62 | (17:24 30:41 45:47) |
13. | pá 3.3. | Válečnice Děčín | BC Benešov | 45:51 | (18:17 30:26 41:37) |
14. | so 18.3. | TJ Lokomotiva Liberec | BC Benešov | 62:41 | (11:9 31:15 45:30) |
19. | so 25.3. | BC Benešov | TJ Lokomotiva Liberec | 76:32 | (16:6 34:14 50:25) |
20. | ne 26.3. | BC Benešov | Válečnice Děčín | 80:31 | (21:7 34:20 57:24) |
22. | ne 16.4. | BC Benešov | BC Slaný | 61:68 | (17:16 32:39 47:53) |
24. | so 22.4. | SKB Česká Třebová | BC Benešov | 47:46 | (11:10 28:27 35:36) |
23. | so 29.4. | BC Kolín | BC Benešov | 60:39 | (19:8 36:17 53:27) |
Rozpisy zápasů
2.LIGA skupina A:
2.liga muži
SBLM:
Středočeská basketbalová liga mužů
2.LIGA skupina A:
2.liga ženy
SBLŽ:
Středočeská basketbalová soutěž žen
Junioři U19:
Nadregionální liga - Junioři U19
Juniorky U19:
Nadregionální liga - Juniorky U19
Kadeti U17:
Nadregionální liga - Kadeti U17
Kadetky U17 A:
Celostátní liga - Kadetky U17
Kadetky U17 B:
Nadregionální liga - Kadetky U17
Aktuální články
Mladší žáci U14 měli náročný závěr ligové sezony
První setkání přípravek proběhlo v neděli na Dukle
Kadetky U17 lehce přehrály Béčko Sparty
2.místo ve Final 4 Středočeské oblasti získali starší minižáci U13
Mladší žákyně U14 ovládly skupinu žákovské ligy
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
Závěr ligové sezóny mladších žáků byl negativně poznamenaný překládáním zápasů na žádost soupeřů a naší velkou marodkou.
V neděli 21.4. se uskutečnilo první setkání nejmenších baskeťaček a baskeťáků, kterého se zúčastnili děti z přípravek a kroužků...
Benešovské kadetky, již nyní s jistotou udržení ligové příslušnosti i pro příští sezonu, sehrály poslední domácí utkání...
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 04.05.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 05.05.2024
12. kolo
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BC Kolín | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |