Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Milé baskeťačky, milí baskeťáci!

30.03.2020 | Michal Holeš

Dne 12. 3. 2020 jste byli na našich webových stránkách informováni, že na základě vyhlášení nouzového stavu vládou ČR se Česká basketbalová federace rozhodla dočasně, a to až do odvolání, přerušit všechny soutěže včetně NBL a ŽBL. Následně dne 13.3. 2020 vedení BC Benešov, po dohodě s řediteli základních škol, zrušilo všechny tréninkové jednotky. Již třetí týden všichni žijeme v této pro všechny nelehké době.

Věřím, že nikdo z vás nezahálí a připravuje se individuálně, buď podle pokynů svých trenérů, anebo podle oficiální akce ČBF pod názvem „BASKETBALL NEVER STOPS #vratimselepsi!“, kdy jsou na našem webu i Facebooku denně zveřejňovány ukázky tréninků v podání hráčky Sokola Hradec Králové, Pamely Effang, anebo trenéra BK Pardubice Josefa Příhonského, v koordinaci PR manažera ČBF Martina Peterky.

Raději bych se v tuto chvíli s vámi všemi společně radoval z postupu našeho áčka mužů do dalšího kola play-off v bojích o postup do 1. ligy nebo z dotažení postupu do 1. ligy našeho áčka žen a v neposlední řadě z každého úspěšně odehraného utkání všech našich mládežnických týmů nebo z účasti na trénincích našich nejmenších dětí v přípravkách v Benešově, ve Vlašimi nebo v Bystřici.

V tuto chvíli nikdo z nás nedokáže predikovat, jak se situace spojená s tímto nebezpečným koronavirem bude vyvíjet. Jen těžko lze odhadnou kdy a jestli vůbec se současná sezóna ještě rozeběhne. Nevíme jak vedení ČBF rozhodne o výsledcích a konečném umístění jednotlivých družstev pokud se zbývající zápasy neodehrají. Pokud ne, tak si všichni musíme přát, abychom mohli absolvovat letní soustředění a přípravné kempy.

Na závěr mi dovolte, abych vás všechny touto cestou pozdravil, abych vám všem, tedy hráčkám, hráčům, trenérům, asistentům, členům realizačních týmů, členům vedení BC Benešov i ostatním pracovníkům klubu, ale i vašim rodinám a také všem fanouškům poděkoval za dosavadní činnost a podporu v probíhající sezóně a hlavně popřál to nejdůležitější, co si nikdo z nás nemůže koupit, a to je pevné zdraví.

Těším se až se zase s vámi všemi potkám při zápasech nebo na trénincích!

Láďa Klavrza, prezident BC Benešov

 
Aktuální články
Jakub Malý: Díky basketbalu jsem potkal spoustu skvělých lidí

Dočasný šéftrenér mládeže. Skromný Kuba Malý nemá rád označení šéftrenér. Říká, že jen pomáhá klubu, než se najde někdo, kdo...

 
ČBF rozhodla o nedohraných soutěžích

Výbor České basketbalové federace na svém zasedání rozhodl o osudu basketbalových soutěžích v sezoně 2019/20. Bohužel, pro áčko...

 
BC Benešov zahájil za zpřísněných podmínek tréninky

<p>Téměř dva měsíce basketbalisté a basketbalistky Basket Clubu Benešov nemohli na společné tréninky do haly. Se společným...

 
Výzva a domácí tréninky: #vratimselepsi
 
Všechny soutěže ČBF jsou přerušeny, BC Benešov ruší tréninky
 
Žáci U15 sehráli v Berouně nervy drásající přátelák
 
Druhý zápas již Kladno ovládlo
 
Děvčata U13 porazila první Kladno
 
Béčko žen uspělo u posledních Kralup
 
Benešov vítězstvím udržel čtvrtou příčku
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 18.01.2020, 18:00
15. kolo
Benešov - BC Kolín B
 
Muži "A" | Neděle 19.01.2020, 13:00
16. kolo
Benešov - Sokol Kutná Hora
 
Muži "A" | Sobota 15.02.2020, 18:00
19. kolo
Benešov - BVK Holice
 
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
 
BC Benešov - kontakt: david.simon@esports.cz RSS