Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I družstvo U11 MIX zakončilo svůj ročník

30.06.2020 | Michal Holeš

Netradiční ročník zakončily i děti z U11 MIX. Ty spolu byly dlouhé čtyři roky. Příští sezonu se již jejich cesty rozdělí na tři různá družstva.

Tomáš Urban (trenér U11 MIX):

Dne 22.6. jsme s naším mixovým družstvem U11 absolvovali poslední trénink. Naše děti byly spolu dlouhé čtyři roky, kdy prošly sportovní přípravkou, pokračovaly přes první zápasy ve Šmoulinka Cupu, až k první soutěžní sezoně v kategorii U11.
Měli jsme možnost vidět, kolik se toho už všichni naučili oproti jiným slabším týmům. Utkali jsme se ale i s týmy daleko zkušenějšími a tam jsme poznali, že je stále co zlepšovat, učit se z chyb a smířit se s porážkami.

Vyrostlo nám zde spoustu šikovných hráčů a hráček, kteří se nebojí silnějšího soupeře, jsou přemýšliví a snaživí. To jsou skvělé vlastnosti mladých baskeťáků. Úžasné je, že v našem družstvu nijak výrazně děti neubývaly, naopak v průběhu sezón se naše řady rozrůstaly. A to těší nás trenéry ze všeho nejvíc.

Od příští sezóny dojde k rozdělení družstva na kluky U12G a holky – ty mladší vytvoří základ U11G doplněný holkami z přípravek, a ty starší, se připojí ke starším holkám do družstva U13G.
Přejeme všem hráčkám a hráčům, aby je těšilo sportování a aby zažily spoustu úspěchů a radosti z basketbalu ve svých nových týmech.

Hezké prázdniny přejí trenéři U11mix.

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS