Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Budoucí mladší a starší žákyně jely na rozlučku do Kácova

02.07.2020 | Michal Holeš

Během posledního červnového týdne měly budoucí mladší a starší žákyně společnou dvoudenní rozlučku s basketbalovou sezonou.

Akce se konala ve Sporthotelu Kácov, kam se obě družstva dopravila nejprve vlakem z Benešova do Soběšína, a pak procházkou podél řeky Sázavy až na místo.
Holky zde strávily příjemné sportovní odpoledne, když na ně kromě volejbalu, tenisu a dalších sportů čekal i velký venkovní bazén, kde se mohly dostatečně „vyřádit“!

Navečer proběhlo u táboráku i krátké zhodnocení sezony v podání hlavního trenéra obou týmů Jirky Mazura. Všechny hráčky si oba dny v Kácově náramně užily, o čem svědčí i jejich večerní zábava u ohně dlouho do noci. Druhý den po snídani proběhlo ještě jedno koupání v bazéně, a pak už se všichni vydali na cestu do Kácova a vlakem zpátky do Benešova.

Ondřej Zahradníček (asistent trenéra):

Chtěl bych moc poděkovat všem rodičům, kteří nám s organizací rozlučky pomohli. Bez jejich pomoci bychom mohli stěží celou akci připravit. Velmi příjemná byla i návštěva některých z nich, kteří se za námi do Kácova přijeli podívat.

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS