Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

#1 Timeout - Nejistá sezóna

18.09.2020 | Michal Holeš

Zdravím všechny fanoušky benešovského basketbalu. Stojíme na prahu nové sezóny. Sezóny, pro kterou se nabízí tento cimrmanovský název. Mnozí z nás vstupují do sezóny po nejdelší zápasové pauze, mnozí z nás skončili již v přípravě v karanténě, řadu z nás karanténa pravděpodobně potká.

Za všechny hráčky, hráče, trenérky a trenéry můžu slíbit, že se se všemi novými výzvami popereme, jak nejlépe budeme umět. Na co se letos můžete těšit?

Po šesti letech se vrací do Benešova 1. liga žen, první domácí zápas je na programu již tuto neděli.
Muži se pokusí znovu probojovat do playoff druhé ligy a v Českém poháru dostat až do kol, zajišťující souboj s týmem z nejvyšší basketbalové soutěže.
Junioři U19 se dostali do věku, kdy se od nich dočkáte třeba i nějakých smečí, bloků a dalších „highlightů“. Hrát budou Nadregionální ligu, stejně jako týmy žáků a žákyň U15.
V žákovské lize nás budou zastupovat hráčky U14. Basketbalistky ročníku 2007 jsou nalosovány do středo-západní skupiny A.
Velkou dávku basketbalové radosti nabídne početné zastoupení v minižákovských kategorií. Od prvních krůčků kategorie U10 až po nejstarší minižákyně U13.

V letošním roce startuje přípravka pro ročníky 2013 a 2014. Tréninky budou každý čtvrtek od 15:30 v tělocvičně ZŠ Karlov. Basketbalové kroužky poběží i v Bystřici a Vlašimi.

Děkuji kolegům trenérům za práci odvedenou při přípravě na sezónu a přeji jim i jejím týmům hodně úspěchů. Věřím, že nám všem připraví v sezóně spoustu pěkných basketbalových zážitků.

Jakub Malý (šéftrenér BC Benešov)

 
Aktuální články
CZ Basketball přichází s projektem Body2Skills

Je to tu znovu. Bohužel to není jen velmi špatný vtip nebo nepříjemné déjá vu. Sport včetně basketbalu opět dostal nekompromisní stopku,...

 
Drama na Královce rozhodlo až prodloužení

Favorit nefavorit, sport je nevyzpytatelný. Na vlastní kůži se o tom přesvědčily hráčky druhého týmu U15, když jim béčko USK Praha...

 
U19 B a jejich těsná výhra na domácí palubovce

Benešovští junioři vybojovali své první vítězství v letošním ročníku, když na vlastní palubovce porazili béčko Děčína o pouhý...

 
Děvčata z týmu U15 A vezou z Příbrami výhru
 
Koronavirová pandemie vystavila sportu na 14 dní STOP
 
Vir nám postup naboural, ale nesebral
 
U14 G stále čekají na svou první výhru
 
S potěšením oznamujeme zahájení spolupráce s MSPORTS
 
Béčko žen na úvod prohrálo s Čelákovicemi
 
U11 G začali soutěž ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 07.11.2020
8. kolo
VS.
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 08.11.2020
9. kolo
VS.
Sokol Žižkov - Benešov
 
Muži "A" | Úterý 17.11.2020
2. kolo
VS.
Benešov - BC Kolín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS