Dne 12.11.2021 se konala Valná hromada zapsaného spolku Basket Club Benešov, z.s.
Projednala a schválila Zprávu o činnosti BC Benešov, z.s. za uplynulé období, Zprávu o hospodaření, čerpání dotací a grantů včetně finančních výsledků za rok 2020, Zprávu revizní komise o provedené kontrole účetnictví za r. 2020 a zvolila nový výkonný výbor (VV BC) na další dvouleté funkční období.
Po skončení VH se konalo první jednání VV BC Benešov, z.s., které zvolilo členy výkonného výboru a revizní komise v tomto složení:
Výkonný výbor:
Ing. Ladislav Klavrza – prezident
Mgr. Jakub Malý – viceprezident
Tomáš Vaněk – organizační pracovník
Ing. Pavel Remeš – člen VV
Ing. Roman Beneš – člen VV
Ing. Ondřej Zahradníček – člen VV
Tomáš Urban – člen VV
Revizní komise:
Ing. Ludmila Malá
Ing. Helena Karmazínová
Mgr. Vladimír Prášek
Mladší žáci U14 odehráli o víkendu 2 zápasy s Táborem, se kterým jsme měli ve skupině podobné výsledky i bilanci. A také vyrovnaný...
V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v...
O víkendu 2.-3.3.2024 vyvrcholila finálovým dvojutkání kvalifikace Středočeského kraje mladších minižákyň o postup na Mistrovství...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |