Kadetky U17 zahájily obě své soutěže
O minulém víkendu vstoupily do sezony i benešovské kadetky, a to hned ve třech domácích utkáních.
V sobotu 24.9. nejprve poměřilo své síly naše "Béčko" v nadregionální lize se silným družstvem Čelákovic, které nás naposledy o bod přehrálo (v naší nejsilnější sestavě) v květnové kvalifikaci o celostátní ligu, kam nakonec ale nepostoupilo. Naše vysoká prohra tak byla očekávaná, příště to bude určitě lepší.
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |