Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

CZ BASKETBALL přichází s dalším projektem - HEJBNI SE

02.02.2021 | Michal Holeš

Chybí vám tréninky? Byli jste zvyklí společně táhnout za jeden provaz jako tým? Společně vyhrávat zápasy? Nic z toho nám už dlouhé měsíce aktuální situace nedovoluje. CZ BASKETBALL proto přichází s variantou, jak každý z vás může sám přispět ke splnění týmového cíle.
Hýbejte se, připravujte se na návrat na palubovky a sbírejte virtuální fanoušky pro český národní tým mužů, který 20. a 22. února odehraje kvalifikační zápasy o ME 2022. Čím víc budete trénovat, tím větší podporu od vás Lvi na dálku ucítí. Nejlepší týmy navíc budou moct fandit přímo přes velkoplošnou obrazovku ve Vilniusu a vidět se na ČT Sport.

Je to jednoduché. Domluvte se ve vašem týmu, zapojte se do naší soutěže a sbírejte svým pohybem důležité body. Uděláte tím tak něco dobrého pro sebe, své spoluhráče i české reprezentanty. Nejlepší tým v každé kategorii rozhodně nepřijde zkrátka.

PŘEDSTAVENÍ A CÍL SOUTĚŽE

CZ BASKETBALL připravil soutěž, kdy každý hráč může přispět ke splnění týmového cíle. Tým za splněné aktivity sbírá virtuální fanoušky pro český národní tým mužů, který 20. a 22. února odehraje kvalifikační utkání o ME 2022. Čím více budou hráči trénovat, tím větší podporu získají pro Lvy. Hráči se tak kondičně rozvíjejí, spolupracují v rámci týmu a zároveň podporují české reprezentanty.
Do soutěže se může zapojit jakýkoliv tým dětí a mládeže. Tým pohybovými aktivitami jednotlivých hráčů získává důležité body. Hráči své aktivity nahlašují trenérovi a trenér je zapisuje do online formuláře. Průběžné výsledky je možné sledovat vždy v pátek na sociálních sítích @cz.basketball.

Všechny informace o projektu naleznete na odkazu:

https://www.cbf.cz/ostatni/kratke-zpravy/hejbni-se-sbirej-fanousky-a-hraj-o-moznost-fandit-repre-online.html

 
Aktuální články
První liga žen je rozlosována

Velkou radost měli předloni z postupu našich žen všichni, co se o benešovský basketbal zajímají. Loni se jim díky Covidu naše ženy v...

 
Starší žákyně zakončily podivný ročník na Kácově

Během předposledního červnového víkendu měly budoucí starší žákyně společné dvoudenní zakončení sezony – tzv. poslední výskok....

 
Kadetky v kvalifikaci neuspěly, i tak v Benešově liga U17 bude

Minulý víkend se v Benešově hrála kvalifikace kadetek U17 o celostátní ligu. Za soupeře nám los přisoudil družstva BŠ Tygři Praha, Sokol...

 
Hledáme parťáky ke hře pod koši
 
Mladší dorostenky čeká kvalifikace o ligu
 
Dívky U15 v plné přípravě
 
Dívky z kategorie U11 tentokráte vítězně
 
Děvčata z ročníku 2010 za sebou mají první turnaj
 
#9 Timeout - Budu lepší
 
#8 Timeout - Jen hrát
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS