Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

CZ BASKETBALL přichází s dalším projektem - HEJBNI SE

02.02.2021 | Michal Holeš

Chybí vám tréninky? Byli jste zvyklí společně táhnout za jeden provaz jako tým? Společně vyhrávat zápasy? Nic z toho nám už dlouhé měsíce aktuální situace nedovoluje. CZ BASKETBALL proto přichází s variantou, jak každý z vás může sám přispět ke splnění týmového cíle.
Hýbejte se, připravujte se na návrat na palubovky a sbírejte virtuální fanoušky pro český národní tým mužů, který 20. a 22. února odehraje kvalifikační zápasy o ME 2022. Čím víc budete trénovat, tím větší podporu od vás Lvi na dálku ucítí. Nejlepší týmy navíc budou moct fandit přímo přes velkoplošnou obrazovku ve Vilniusu a vidět se na ČT Sport.

Je to jednoduché. Domluvte se ve vašem týmu, zapojte se do naší soutěže a sbírejte svým pohybem důležité body. Uděláte tím tak něco dobrého pro sebe, své spoluhráče i české reprezentanty. Nejlepší tým v každé kategorii rozhodně nepřijde zkrátka.

PŘEDSTAVENÍ A CÍL SOUTĚŽE

CZ BASKETBALL připravil soutěž, kdy každý hráč může přispět ke splnění týmového cíle. Tým za splněné aktivity sbírá virtuální fanoušky pro český národní tým mužů, který 20. a 22. února odehraje kvalifikační utkání o ME 2022. Čím více budou hráči trénovat, tím větší podporu získají pro Lvy. Hráči se tak kondičně rozvíjejí, spolupracují v rámci týmu a zároveň podporují české reprezentanty.
Do soutěže se může zapojit jakýkoliv tým dětí a mládeže. Tým pohybovými aktivitami jednotlivých hráčů získává důležité body. Hráči své aktivity nahlašují trenérovi a trenér je zapisuje do online formuláře. Průběžné výsledky je možné sledovat vždy v pátek na sociálních sítích @cz.basketball.

Všechny informace o projektu naleznete na odkazu:

https://www.cbf.cz/ostatni/kratke-zpravy/hejbni-se-sbirej-fanousky-a-hraj-o-moznost-fandit-repre-online.html

 
Aktuální články
#9 Timeout - Budu lepší

Basketbalová rodina. Bratr a sestra. Eliška je reprezentantka, Petr hraje basketbal pro radost a dal přednost studiu. Oba se celé mládí hnali...

 
#8 Timeout - Jen hrát

Nebývale zapálená do basketbalu je Vali Hocková. Její dosavadní cestu basketbalovým životem si můžete přečíst v osmém Timeoutu.

 
# 7 Timeout - Nová výzva

Ríša Český nikdy nebyl, jak sám říká, basketbalovou hvězdou v záři reflektorů. Nezačal se sportem jako jeho vrstevníci a možná i...

 
Atmosféra v Bene byla vždy bouřlivá, pamatuje si Vojtěch Hruban
 
#6 TIMEOUT - Nepřestanu
 
Zemřel Zdeněk Kopelent
 
# 5 Timeout - Rok 2020
 
#4 Timeout - Co mi basketbal dal
 
Eliška Hálová přináší pátý díl #basketzobyvaku
 
Takhle vám šla BCBchallenge #4
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 16.02.2020, 11:00
20. kolo
Benešov - BK Vysoká nad Labem
 
Muži "A" | Sobota 29.02.2020, 18:00
21. kolo
BK Brandýs nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 01.03.2020, 10:30
22. kolo
TJ Sokol Kbely - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 19.09.2020
2. kolo
Benešov - BK Příbram
 
Muži "A" | Pondělí 28.09.2020
1. kolo
Sokol Kutná Hora - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 03.10.2020
4. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS