Dívky z kategorie U11 tentokráte vítězně
Tento víkend naše děvčata sehrála další dvě přátelské utkání se soupeřem z Kladna. Týden zpátky benešovské hráčky na své sokyně nestačily, o víkendu si však již mohly zařvat vítězný pokřik.
První zápas
Kladno - BC Benešov 35:56 (14:9; 1:16; 12:14; 8:17)
Fauly 9:5; TH 8/3;
Body Červenková 16, Dolejší 10, Urbanová 8, Zdražilová 6 (1 trojka), Kuldová 5, Slánská 4, Tůmová K. 2, Lazárková 2, Jursíková 2, Hovorková M. 1
Druhý zápas
Kladno - BC Benešov 21:34 (6:10; 6:2; 4:14; 5:8)
Fauly 4:6; TH 4/0;
Body Červenková 14, Urbanová 10, Dolejší 4, Kuldová 4, Jusíková 2
Mezi zápasy se konaly soutěže ve kterých měly mírně navrch kladenské hráčky, které vyhrály v počtu přihrávek na čas i ve slalomu, benešovskou čest dovednostních soutěží zachránila Viky Výborná, která ovládla vyřazovací soutěž v trestných hodech.
Roman Beneš (trenér BC Benešov): "Musím holky pochválit, každým dalším zápasem se lepšíme a po dlouhé odmlce je vidět velká chuť a radost ze hry."
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |