Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Do Sadské na kvalifikaci o Národní finále jely starší minižákyně U13

27.02.2023 | Tomáš Urban

V neděli jsme se jeli splnit poslední kvalifikační krok na cestě k účasti na letošním Národním finále, kde se střetnou nejlepší týmy z jednotlivých krajů. Zápas jsme pojali jako nutnost, protože k postupu nám ho stačilo pouze odehrát. Sice ne v plné sestavě, přesto jsme k utkání přistoupili s odhodláním neprodat silnému soupeři svou kůži zadarmo.

První poločas se nesl v jednotném duchu. Hra soupeřek byla založena na několika málo výborných hráčkách, které svou rychlostí a důrazem předčily všechny ostatní a postaraly se tak o většinu nastřílených košů po individuálních nájezdech do koše. O co míň byla jejich hra strohá, o to více byla efektivní. Oceňujeme velké odhodlání našich holek, které tvrdým nájezdům čelily a srdnatě si v obraně vypomáhaly. Ve druhém poločase jsme se snažili vylepšit obranu a ztížit tak mnohdy jednoduché průniky útočnic ke koši. Přes velký bodový rozdíl chválíme naše holky za dobrý kolektivní výkon i v útoku. V některých pasážích hry jsme předváděli hezčí a kolektivnější hru. Vyzkoušeli jsme si, že i proti výborným soupeřkám se nebojíme použít útočné seběhy do vymezeného území a útoky jeden na jednoho, které se v trénincích učíme v pestrých variantách. Tyto Dovednosti ještě vylepšíme a při dalších utkáních i více zúročíme!

ŠBK Sadská - BC Benešov 86:29
Body: Kuldová 6, Štětinová 6, Mrvová 6, Víšková 4, Blechová 2, Urbanová 2, Zdražilová 2, Výborná 1, Křupková, Berková, Hovorková E., Hovorková M.

Pokud se nestane něco nepředvídatelného, tak do Národního finále postoupí tým Sadské z prvního a náš tým z druhého místa. Budeme tak mít možnost zahrát si s těmi nejlepšími.

 
Aktuální články
Mladší minižákyně U12 skončily na Brandýském poháru druhé

V termínu 7.-9.6.24 se mladší minižákyně zúčastnily tradičního posezónního turnaje v Brandýse nad Labem nazvaném Brandýský pohár,...

 
Ligová kvalifikace starších žáků U15 - 2.kolo

Letošní mladší žáci U14, nyní už starší žáci U15, se probojovali do 2.kola kvalifikace o žákovskou ligu U15, kde nám pavouk...

 
Turnaj O pohár starosty města Bystřice měl již třetí ročník

Třetí ročník dnes již tradičního turnaje O pohár starosty města Bystřice jsme pořádali s podporou Města Bystřice a jejího starosty...

 
Ligová kvalifikace starších žáků U15
 
Starší minižákyně U13 obsadily na domácím Mistrovství ČR 6.místo
 
Mladší minižákyně U12 obhájily na Mistrovství ČR v Plzni 4.místo
 
MISTROVSTVÍ ČR dívek U13 Benešov - INFORMACE
 
Kadetky U17 zakončily ligovou sezonu výhrou v Nuslích
 
6.místo přivezli nejmladší minižáci U11 z Festivalu v Plzni
 
Nejmladší minižákyně U11 se představily na Mistrovství ČR v Ostravě
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS