Dvě vítězství na závěr základní části posílají ŽENY A do play off z 1.místa!
Poslední dvě utkání základní části 2.ligy žen za sebou mají naše ŽENA A, rozloučení se základní částí se povedlo na výbornou. Díky úspěšnému víkendu jsme si upevnili pozici lídra tabulky skupiny B, která nám zajišťuje nejlepší výchozí pozici pro play off, kde se ve čtvrtfinále utkáme s Ostravou.
V sobotu nás čekal soupeř ze Žďáru nad Sázavou, který měl za sebou nejen vyrovnaný páteční duel s Kolínem, ale také náročnou cestu způsobenou špatným počasím, a tak ještě 5 minut před začátkem utkání, jsme byli jediným týmem na rozcvičení. Zápas tak začal s lehkým zpožděním a náš ospalý vstup do utkání způsobil vyrovnaný stav po úvodní pětiminutovce, poté jsme však zlepšili pohyb na hřišti a několika rychlými brejky začali soupeře přehrávat, k tomu se přidala také velmi dobrá úspěšnost z tříbodového oblouku a do poločasu jsme šli s přesvědčivým vedením bezmála o 30 bodů. Druhý poločas už se spíše dohrával, což také dokazuje vyrovnané skóre v obou odehraných čtvrtinách, a tak se bohužel pro diváky na Dukle nejednalo o příliš pohledný basketbal, což určitě budeme mít možnost napravit v náročných bojích play off.
BC Benešov vs. Vlčice Žďár 83:56 (20:8, 47:20, 67:40)
Fučíková 24, Lačná 17, Budilová 14, Misíková 10, Bočková Lenka 8, Šturmová 4, Bočková Tereza 4, Studénková 2
V neděli na naši palubovku dorazil poslední tým soutěže Basket Litomyšl, a tak se čekalo opět spíš pohodové vítězství, které se dle konečného výsledku událo, avšak nerodilo se vůbec lehce. Také v neděli jsme totiž opět předvedli ospalý vstup do zápasu bez většího nasazení a bojovnosti, kterou nás tvrdě hrající soupeř přehrával, a tak jsme v poločase vedli pouze o 12 bodů a hrál se vyrovnaný zápas. Druhý poločas jsme předvedli o poznání kvalitnější výkon, zlepšili jsme úspěšnost střelby ze střední a dlouhé vzdálenosti a začali soupeře přehrávat, postupné zvyšování vedení umožnilo větší rotaci, a tak cenné zkušenosti a bodové zápisy získávaly zejména mladší hráčky.
BC Benešov vs. ADFORS Basket Litomyšl 79:46 (14:10, 36:24, 60:31)
Budilová 18, Misíková 17, Bočková Tereza 12, Fučíková 11, Bočková Lenka 9, Šturmová 7, Studénková 5
Děkujeme za podporu všem fanouškům, kteří v základní části dorazili na domácí zápasy na Dukle a budeme se těšit na vaši podporu v play off, které začneme doma 2.4.2023 proti Ostravě!
Aktuální články
MISTROVSTVÍ ČR dívek U13 Benešov - INFORMACE
Ženy A postoupily do finále o 1.ligu
Liga juniorek U19 zůstává v Benešově
Starší žákyně U15 na konečném druhém místě
Mladší žáci U14 měli náročný závěr ligové sezony
První setkání přípravek proběhlo v neděli na Dukle
Kadetky U17 lehce přehrály Béčko Sparty
2.místo ve Final 4 Středočeské oblasti získali starší minižáci U13
Mladší žákyně U14 ovládly skupinu žákovské ligy
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly
rozpis utkání ZDEdalší informace ZDE
Ve 2.kole play-off nás čekal tým BK Lvice Litoměřice, který se v základní části umístil na 2.místě. Narozdíl od našeho týmu neměl...
Jarní play-out (vyřazovací část) celostátní ligy juniorek byl pořádně zamotaný. O udržení ligové příslušnost i pro příští sezonu...
Fotogalerie
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 17.12.2023
12. kolo
Juniorky U19 | Sobota 13.01.2024
13. kolo
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
12. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 04.05.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 05.05.2024
12. kolo
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BC Kolín | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |