Kadetky U17 bojovaly o čelo ligové tabulky
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem ligového skupiny.
V sobotním zápase hostily nejprve benešovské hráčky tým z opačného konce tabulky, a to Sokol Nusle. Domácí trápily ztráty a nepřesná střelba a tak bylo skóre vyrovnanější než se čekalo. V poslední čtvrtině se však projevily větší zkušenosti našich kadetek a ty si tak připsaly povinnou výhru.
BC Benešov - Sokol Nusle 68:52 (19:15,37:29,48:42)
V neděli pak viděla Dukla přímý souboj o čelo ligové skupiny s družstvem BC Kolín. Pěkný a bojovný zápas ovlivnilo hlavně velké množství faulů na naší straně a z toho proměněných 24 TH hostů. Rozhodující pak byly hlavně konce poločasů, kdy se na konci prvního podařilo kolínským vymazat dvoucifernou ztrátu, aby na konci druhého překlopily vítězství definitivně na svou stranu a uštědřily tak benešovským kadetkám druhou domácí porážku této sezóny.
BC Benešov - BC Kolín 72:81 (21:18,38:41,58:58)
Aktuální články
Mladší žáci U14 měli náročný závěr ligové sezony
První setkání přípravek proběhlo v neděli na Dukle
Kadetky U17 lehce přehrály Béčko Sparty
2.místo ve Final 4 Středočeské oblasti získali starší minižáci U13
Mladší žákyně U14 ovládly skupinu žákovské ligy
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
Závěr ligové sezóny mladších žáků byl negativně poznamenaný překládáním zápasů na žádost soupeřů a naší velkou marodkou.
V neděli 21.4. se uskutečnilo první setkání nejmenších baskeťaček a baskeťáků, kterého se zúčastnili děti z přípravek a kroužků...
Benešovské kadetky, již nyní s jistotou udržení ligové příslušnosti i pro příští sezonu, sehrály poslední domácí utkání...
Fotogalerie
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 07.01.2024
14. kolo
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
2.LIGA skupina A | Neděle 18.02.2024
17. kolo
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
SBLM | Neděle 10.12.2023
10. kolo
SBLM | Sobota 06.01.2024
11. kolo
SBLM | Neděle 07.01.2024
12. kolo
SBLM | Sobota 20.01.2024
13. kolo
SBLM | Neděle 21.01.2024
14. kolo
SBLM | Sobota 10.02.2024
1. kolo
10. kolo
BC Benešov B | - | AŠ Ml.Boleslav |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
SBLŽ | Sobota 16.12.2023
9. kolo
SBLŽ | Neděle 17.12.2023
10. kolo
SBLŽ | Neděle 14.01.2024
12. kolo
SBLŽ | Sobota 27.01.2024
13. kolo
SBLŽ | Neděle 28.01.2024
14. kolo
SBLŽ | Neděle 18.02.2024
16. kolo
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
Junioři U19 | Sobota 07.10.2023
2. kolo
Junioři U19 | sobota 21.10.2023, 18:00
3. kolo
Junioři U19 | Sobota 11.11.2023
4. kolo
Junioři U19 | Sobota 16.12.2023
6. kolo
Junioři U19 | Sobota 13.01.2024
7. kolo
Junioři U19 | Sobota 27.01.2024
8. kolo
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
Juniorky U19 | Neděle 14.01.2024
14. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.01.2024
1. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.01.2024
2. kolo
Juniorky U19 | Sobota 17.02.2024
3. kolo
Juniorky U19 | Sobota 27.04.2024
11. kolo
Juniorky U19 | Neděle 28.04.2024
12. kolo
14. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
Kadeti U17 | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadeti U17 | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadeti U17 | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadeti U17 | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadeti U17 | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadeti U17 | Úterý 31.12.2024
1. kolo
11. kolo
BC Benešov | - | BK Kladno |
12. kolo
BC Benešov | - | BK Beroun |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
1. kolo
VS.
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
Kadetky U17 A | Sobota 20.01.2024
13. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 21.01.2024
14. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 10.02.2024
1. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 11.02.2024
2. kolo
Kadetky U17 A | Sobota 04.05.2024
11. kolo
Kadetky U17 A | Neděle 05.05.2024
12. kolo
13. kolo
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
11. kolo
VS.
BC Kolín | - | BC Benešov |
12. kolo
VS.
Sokol Nusle | - | BC Benešov |
Kadetky U17 B | pátek 01.12.2023, 18:00
1. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 09.12.2023
9. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 10.12.2023
10. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 06.01.2024
11. kolo
Kadetky U17 B | Neděle 07.01.2024
12. kolo
Kadetky U17 B | Sobota 20.01.2024
13. kolo
1. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
9. kolo
BK Česká Lípa | - | BC Benešov |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |