BC Benešov A - SKB Rokycany
71:76
Počet bodů: Petr Kožant 16, David Kratochvíl 16, Jakub Malý 14, Martin Ťažký 8, Václav Bartoš 6, Jan Sedláček 5, Petr Hála 4, Filip Vondráček 2, Tomáš Fulín 0. - Matěj Sůva 30, Miroslav Dvířka 12, Ondřej März 9, Partik Bortel 8, Jan Suchý 7, Lukáš Batysta 6, Jakub Mandík 4, Jiří Doljak 1. Fauly: 25:21. TH: 13/24 - 18:38. Trojky: 10:11.
BC Benešov A: Petr Kožant, David Kratochvíl, Jakub Malý, Martin Ťažký, Václav Bartoš, Jan Sedláček, Petr Hála, Filip Vondráček, Tomáš Fulín.
SKB Rokycany: Matěj Sůva, Miroslav Dvířka, Ondřej März, Partik Bortel, Jan Suchý, Lukáš Batysta, Jakub Mandík, Jiří Doljak.
Mladší žáci U14 odehráli o víkendu 2 zápasy s Táborem, se kterým jsme měli ve skupině podobné výsledky i bilanci. A také vyrovnaný...
V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v...
O víkendu 2.-3.3.2024 vyvrcholila finálovým dvojutkání kvalifikace Středočeského kraje mladších minižákyň o postup na Mistrovství...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
2. kolo
BC Benešov B | - | Nové Strašecí |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
19. kolo
BC Benešov B | - | Poděbrady B |
20. kolo
BC Benešov B | - | BC Kolín B |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | Horní Počernice |
8. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Sadská |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Wizards | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |