Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Kadetky U17 s Pelhřimovem 1:1

15.11.2021 | Jáchym Povolný

O tomto víkendu sehrály naše kadetky dvě utkání s týmem z Pelhřimova. Zatímco v sobotním utkání dokázaly v dramatické koncovce naše hráčky zvítězit, v neděli slavil úspěch soupeř. Více v komentáři trenéra.

V domácím zápase byla velmi příjemná podpora benešovských mladších žákyň, kterým dělají naše kadetky pro letošní rok Patronky.

Jiří Mazur (hlavní trenér):
Téměř celá první čtvrtina sobotního zápasu byla vyrovnaná a tomu odpovídal i stav 17:16. Ve druhé a třetí čtvrtině jsme byli pány na palubovce my a sedm minut před koncem jsme si trpělivou a velmi dobrou hrou vypracovali 17-ti bodové vedení. Poté ovšem, pro mne ze zcela nepochopitelných důvodů, přišel totální kolaps týmu a následující úsek čtyř minut jsme prohráli 0:18. Soupeř tak šel do jednobodového vedení 69:70!!! Naštěstí holky v posledních minutách zápasu dodržely přesně to, co jsme si řekli v oddechovém čase, a s vypětím všech sil dokázaly zápas překlopit zpět na naší stranu a zvítězit. Za to je chválím, a ačkoliv to nedělám často, musím vyzdvihnout výkon jedné hráčky, a to Kláry Seidlové, která celé utkání táhla a podala fantastický výkon.

V prvních dvou minutách nedělní odvety jsme domácí nepustili téměř na naší polovinu a měli jsme vést minimálně rozdílem deseti bodů. Bohužel naší nesoustředěností a laxním zakončováním se tak nestalo. Naopak domácí se vzpamatovali a na rozdíl od nás své jasné příležitosti proměňovali. Proto jsme v 15 minutě prohrávali 17-ti bodovým rozdílem. Potom ale naše holky zabraly a postupně se dotáhly až na rozdíl čtyř bodů v poslední čtvrtině. Na závěr jsme zkusili zariskovat agresivní celoplošnou obranou, díky tomu se nám dařilo získávat míče a soupeře dostat opět pod tlak, bohužel naše zakončení bylo stejně jako na začátku zápasu tragické a z osmi samostatných úniků jsme nedokázali dát ani bod. S touto efektivitou jsme si bohužel vyhrát nezasloužili. Věřím, že se z toho holky poučí a v dalších utkáních se to již nebude opakovat.


Fotografie ze zápasu.

Statistiky.

1. kolo | Sobota 13.11.2021
 

BC Benešov - BK Sojky Pelhřimov

83:77

Aktuální články
1. místo ve skupině a postup do žákovské ligy U15G

Starší žákyně v sobotu po jedenácté za sebou zvítězily, tentokrát na palubovce Říčan, a dvě kola před koncem podzimní části...

 
Klub shání nové mladé naděje! Přijďte se k nám podívat, jak to tu chodí!

Klub BC Benešov shání nové hráče a hráčky nejen do přípravek. Přijďte se k nám nezávazně podívat na trénink a nebo raději rovnou...

 
Na Moravě proti favoritům naše kadetky U17 neuspěly

O víkendu jely naše kadetky na Moravu, aby zde sehrály těžké zápasy s momentálně nejlepšími týmy skupiny C celostátní ligy, v sobotu se...

 
Smršť na Kladně - oslabené holky U12 dominovaly
 
Vítězná série starších žákyň pokračuje
 
Dne 12.11.2021 se konala Valná hromada zapsaného spolku Basket Club Benešov, z.s.
 
Naše děvčata U10 zavítala na odložený turnaj do Týna nad Vltavou
 
Starší žákyně jsou stále bez prohry, postup do žákovské ligy je téměř jistý!
 
Nejmladší minižákyně U11 smírně ve Slaném
 
Projekt „Patron“ v našem klubu
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 24.10.2021
7. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 13.11.2021
8. kolo
BK Klatovy - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 14.11.2021
9. kolo
Jiskra Domažlice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 27.11.2021
10. kolo
Benešov - SKB Rokycany
 
Muži "A" | Neděle 28.11.2021
BC Benešov "A" - ŠSK Příbram
98:66 ()
 
Muži "A" | Sobota 11.12.2021
1. kolo
VS.
Benešov - Wolves Radotín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS