Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

První výhra našich kadetek U17 v celostátní lize

28.10.2021 | Jáchym Povolný

V sobotním utkání s družstvem SK Bruntál se našim kadetkám ještě zvítězit nepodařilo, i když od toho nebyly daleko. Těsná prohra o 5 bodů hráčky i trenéry mrzela, zvlášť když byla již druhá v řadě, naposledy s brněnskými Žabinami to bylo dokonce jen o body 3.

Naštěstí se ale holky dokázaly na nedělní zápas s Havířovem vzchopit a skvělým výkonem, kdy nepustily během zápasu soupeře ani jednou do vedení, si dokráčely k první výhře v celostátní lize. Doufejme, že toto vítězství celý tým „nakopne“ a brzy přibydou další výhry, třeba hned příští kolo 13.-14.11. , kdy hrajeme dva zápasy (doma/venku) s družstvem BK Sojky Pelhřimov.

Jiří Mazur (hlavní trenér):
Na utkání s Bruntálem není moc co hodnotit. Po našem špatném výkonu jsme se soupeřem, se kterým jsme si měli poradit, bohužel zaslouženě prohráli.
V zápase s Havířovem jsme ale předvedli diametrálně odlišný výkon. Holky šly do utkání soustředěné již od první minuty a samy sobě konečně dokázaly, že basket hrát umí. Samozřejmě i tentokrát byly vidět zbytečné chyby a ztráty míčů, ale pozitiva mnohonásobně převýšila negativa. Konečně se nám podařilo přenést do zápasu to, o co se snažíme na tréninku. Dobrá práce v obranných činnostech a hlavně o hodně rychlejší přechod do útoku, to byly základní kameny celkem jednoznačného vítězství. Chválím celý tým za nasazení a celkový přístup, rozdíl mezi hráčkami základní pětky a těmi střídajícími byl minimální.

 
Fotografie ze zápasu.

6. kolo | Sobota 23.10.2021
 

BC Benešov - SK Bruntál

41:46

Aktuální články
1. místo ve skupině a postup do žákovské ligy U15G

Starší žákyně v sobotu po jedenácté za sebou zvítězily, tentokrát na palubovce Říčan, a dvě kola před koncem podzimní části...

 
Klub shání nové mladé naděje! Přijďte se k nám podívat, jak to tu chodí!

Klub BC Benešov shání nové hráče a hráčky nejen do přípravek. Přijďte se k nám nezávazně podívat na trénink a nebo raději rovnou...

 
Na Moravě proti favoritům naše kadetky U17 neuspěly

O víkendu jely naše kadetky na Moravu, aby zde sehrály těžké zápasy s momentálně nejlepšími týmy skupiny C celostátní ligy, v sobotu se...

 
Smršť na Kladně - oslabené holky U12 dominovaly
 
Vítězná série starších žákyň pokračuje
 
Dne 12.11.2021 se konala Valná hromada zapsaného spolku Basket Club Benešov, z.s.
 
Kadetky U17 s Pelhřimovem 1:1
 
Naše děvčata U10 zavítala na odložený turnaj do Týna nad Vltavou
 
Starší žákyně jsou stále bez prohry, postup do žákovské ligy je téměř jistý!
 
Nejmladší minižákyně U11 smírně ve Slaném
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 24.10.2021
7. kolo
Tigers České Budějovice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 13.11.2021
8. kolo
BK Klatovy - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 14.11.2021
9. kolo
Jiskra Domažlice - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 27.11.2021
10. kolo
Benešov - SKB Rokycany
 
Muži "A" | Neděle 28.11.2021
BC Benešov "A" - ŠSK Příbram
98:66 ()
 
Muži "A" | Sobota 11.12.2021
1. kolo
VS.
Benešov - Wolves Radotín
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS