Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Moravě proti favoritům naše kadetky U17 neuspěly

29.11.2021 | Jáchym Povolný

O víkendu jely naše kadetky na Moravu, aby zde sehrály těžké zápasy s momentálně nejlepšími týmy skupiny C celostátní ligy, v sobotu se Zlínem a v neděli s Prostějovem. Bohužel překvapení se nekonalo a v obou utkáních naše hráčky soupeři podlehly. Více v komentáři trenéra.

Jiří Mazur (hlavní trenér):

Do sobotního utkání se Zlínem jsme herně nevstoupili vůbec špatně, ovšem opět nás zradilo zakončování z jasných pozic, ve kterém jsme měli za první čtyři minuty bilanci 16/2. Domácí na rozdíl od nás většinu svých příležitostí proměnili a pomalu se nám začaly bodově vzdalovat. Naše holky přesto bojovaly dál, ale stále je sráželo neproměňování šancí. Z toho začala, spolu s ubíhajícím časem, pramenit také zbrklost, a to jak v rozehrávce, tak v zakončení z nepřipravených pozic.

V neděli jsme na palubovce dosud neporaženého Prostějova neměli co ztratit. Vstup do zápasu nám vyšel skvěle a v páté minutě jsme vedli 9:1. Po oddechovém čase domácích se ovšem obraz utkání zcela změnil a domácí hráčky začaly na palubovce předvádět, proč jsou v lize doposud neporažené. V polovině utkání tak již nebylo o co hrát, postrádal jsem u našich hráček bojovnost a nasazení a bez těchto aspektů se prostě hrát nedá.

Musím říci, že nás čeká stále spousta práce a v tuto chvíli je na holkách, jak k tomu přistoupí. Já jim ale stále věřím a jsem přesvědčený, že do ligy kadetek patří.

Statistiky zde.

9. kolo | Sobota 27.11.2021
 

Strabag Zlín - BC Benešov

72:41

Aktuální články
Infarktová koncovka v ligové premiéře starších žákyň U15

Při odloženém sobotním utkání se Slaným si benešovské starší žákyně odbyly premiéru v žákovské lize U15G až v neděli se silným...

 
Chlapci U11 překvapivě porazili Kralupy

První vyrovnaný zápas kluci na svou stranu převrátili až po poločasové přestávce. Druhý zápas byl od našich bojovný od začátku až...

 
Vydařený zápas U13B v novém roce

K prvnímu zápasu v novém roce přivítali benešovští kluci soupeře ze Slaného. Od první minuty se benešákům dařili herní akce a...

 
V pozměněné sestavě 2 výhry na Pastelce
 
Víkend na Dukle 15. - 16.1.
 
Ligové jaro začíná kadetkám U17 i starším žákyním U15
 
Dívky U14 sehráli první zápas "jarní" části se Spartou
 
Dívky U12 s respektem porazily Slaný
 
Víkend na Dukle 8. - 9.1.
 
Holky U11 prohrály s nejlepším soupeřem se ctí!
 
Zápasy
Muži "A" | Neděle 12.12.2021, 18:00
12. kolo
Wolves Radotín - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 08.01.2022
13. kolo
Benešov - TJ Sokol Kbely
 
Muži "A" | Neděle 09.01.2022
14. kolo
Benešov - Slovan Litoměřice
 
Muži "A" | Sobota 22.01.2022
15. kolo
VS.
USK Ústí nad Labem - Benešov
 
Muži "A" | Neděle 23.01.2022
16. kolo
VS.
Válečníci Děčín B - Benešov
 
Muži "A" | Sobota 05.02.2022
17. kolo
VS.
Benešov - Tigers České Budějovice
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS