BC Benešov - Basket Říčany
113:29
Počet bodů: Adéla Šváchová 20, Tereza Kleplová 19, Anna Červenková 18, Klaudie Kolbabová 13, Ema Sochůrková 9, Rozálie Žížalová 9, Kristýna Sedláčková 6, Anna Jiráčková 6, Michala Maršíčková 6, Karolína Kupsová 3, Natálie Žížalová 3, Ema Červenková 1. - Barbora Dudová 8, Barbora Podzimková 8, Emma Čamborová 4, Barbora Naxerová 4, Loreta Krejčí 2, Lucie Málková 2, Šárka Smítková 1. Fauly: 18:26. TH: 17/37 - 1/4 .
BC Benešov: Anna Červenková, Klaudie Kolbabová, Tereza Kleplová, Kristýna Sedláčková, Adéla Šváchová, Karolína Kupsová, Anna Jiráčková, Ema Sochůrková, Natálie Žížalová, Rozálie Žížalová, Ema Červenková, Michala Maršíčková.
Basket Říčany: Loreta Krejčí, Barbora Dudová, Emma Čamborová, Linda Procházková, Barbora Podzimková, Barbora Naxerová, Lucie Málková, Kateřina Vacková, Šárka Smítková.
Ještě před jarními prázdninami proběhlo slavnostní vyhlášení ankety Nejúspěšnější sportovec roku 2023 okresu Benešov, které...
Po jarních prázdninách pokračovala dalšími zápasy i liga kadetek. Napínavý duel se čekal hlavně v neděli s Kolínem, vedoucím týmem...
Nelehcí soupeři z čela tabulky nás čekali po návratu z jarních prázdnin, ale protože jsme nechtěli další utkání překládat, jako mnoho...
12. kolo
Tigers České Budějovice | - | BC Benešov |
13. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
15. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kbely | - | BC Benešov |
17. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Plzeň B |
13. kolo
BC Benešov | - | Loko Liberec |
14. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
15. kolo
BC Slaný | - | BC Benešov |
16. kolo
TJ Sokol Kladno | - | BC Benešov |
18. kolo
BC Benešov | - | BK Litoměřice |
17. kolo
BC Benešov | - | Ústí nad Labem |
11. kolo
BC Kolín C | - | BC Benešov B |
12. kolo
Basket Poděbrady | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Český Brod |
14. kolo
BC Benešov B | - | Basketbal Pečky |
1. kolo
BC Benešov B | - | TJ Rakovník |
7. kolo
BC Benešov B | - | BK Mělník |
9. kolo
BC Kolín B | - | BC Benešov B |
10. kolo
Poděbrady B | - | BC Benešov B |
12. kolo
BK Český Brod | - | BC Benešov B |
13. kolo
BC Benešov B | - | BK Brandýs B |
14. kolo
BC Benešov B | - | Čelákovice |
16. kolo
BC Benešov B | - | BK Příbram |
2. kolo
SKB Rokycany | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy |
4. kolo
SKB Strakonice | - | BC Benešov |
6. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov B |
7. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
8. kolo
BK Klatovy | - | BC Benešov |
1. kolo
ŠBK Sadská | - | BC Benešov |
2. kolo
Horní Počernice | - | BC Benešov |
3. kolo
BK Pelhřimov | - | BC Benešov |
10. kolo
BC Benešov | - | BK Pelhřimov |
11. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
12. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
13. kolo
Sokol Vyšehrad | - | BC Benešov |
14. kolo
Sokol Žižkov B | - | BC Benešov |
2. kolo
BC Benešov | - | Jiskra Domažlice |
7. kolo
BC Benešov | - | Medvědi Tábor |
8. kolo
BC Benešov | - | SKB Rokycany |
1. kolo
BC Benešov | - | BK Klatovy B |
14. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
1. kolo
Jablonec n.N. | - | BC Benešov |
2. kolo
BK Brandýs | - | BC Benešov |
7. kolo
BC Benešov | - | BK Brandýs |
8. kolo
BC Benešov | - | Jablonec n.N. |
10. kolo
BC Benešov | - | Sparta Praha B |
10. kolo
Loko Liberec | - | BC Benešov |
11. kolo
BC Benešov | - | Basket Říčany |
12. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |
13. kolo
AŠ Ml.Boleslav | - | BC Benešov |
3. kolo
BC Benešov | - | ŠBK Borotín |
4. kolo
BC Benešov | - | BC Wizards |