Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na Brandýském poháru byly nejmladší minižákyně U11 stříbrné

24.06.2023 | Ríša Chobotský

O víkendu 9.-11.6. zamířily nejmladší minižákyně U11G opět po roce na Brandýský pohár.

Cestu do Brandýsa jsme absolvovali společně autobusem s družstvy našich minižáků U11B a U12B.

Hned v pátek po příjezdu jsme nastoupili proti domácímu výběru Brandýsa U11G "B". Od začátku naše děvčata předváděla rychlou hru a postupně jsme navyšovali skoré v náš prospěch. Nakonec jsme zvítězili vysokým rozdílem 81:5. Musím pochválit všechna děvčata za velké nasazení v utkání, kdy se nám dařily nahrávky a spolupráce.

Po utkání jsme se přesunuli do místní sokolovny, kde jsme byli ubytováni na celý víkend.

V sobotu ráno nás čekalo další utkání, tentokrát s týmem Hradce Králové. Zápas začal opatrně a na našich hráčkách byl znát respekt ze soupeře. Postupem času jsme začali hrát naši rychlou hru, dávat důležité koše a soupeře jsme dokázali ubránit. Výsledek zápasu byl 39:16 v náš prospěch.

Dalším soupeřem na turnaji byl celek HB Basket, kterému jsme chtěli oplatit porážku z Mistrovství ČR. Na začátku zápasu to tak nevypadalo a po první čtvrtině jsme prohrávali. S druhou čtvrtinou jsme nastoupili již koncentrovaní a bylo to znát i na naší hře. Náskok soupeře jsme postupem času smazali a začal tuhý boj, kdy se skóre měnilo ze strany na stranu. V nervy drásající koncovce nakonec uspěl náš soupeř a bral výhru 32:28.

V posledním sobotním zápase jsme potkali družstvo BK Loko Trutnov. Tento soupeř byl pro nás zcela neznámý, neboť jsme ho zatím nepotkali. Utkání probíhalo v naší režiii, hráčky Trutnova jsme si pohlídali a sami přidávali koše a navyšovali skóre až na konečných 47:15.

V neděli nás čekal poslední soupeř, tým Brandýsa U11G "A". Do zápasu jsme udělali změnu v sestavě. Na úvodk zápasu jsme úplně propadli a soupeř nás svojí agresivitou přehrával. Děvčatům najednou míč na hřišti překážel a ani souhra nevycházela, takže po půlce zápasu jsme prohrávali. Do druhé půlky jsme šli s úsilím zápas otočit, což se nám nakonec povedlo a zvítězili jsme 26:18.

Celý turnaj byl zakončený slavnostním vyhlášením, kde naše družstvo převzalo pohár a medaile za druhé místo v kategorii U11G. Trofej za nejlepší hráčku našeho družstva za svoje výkony převzala háčka Nela Vaněčková.

Musím vyzdvihnout i naše fanoušky (rodiče), kteří nás jak přímo v Brandýse, tak i na dálku podporovali.

 
Aktuální články
Mladší minižákyně U12 skončily na Brandýském poháru druhé

V termínu 7.-9.6.24 se mladší minižákyně zúčastnily tradičního posezónního turnaje v Brandýse nad Labem nazvaném Brandýský pohár,...

 
Ligová kvalifikace starších žáků U15 - 2.kolo

Letošní mladší žáci U14, nyní už starší žáci U15, se probojovali do 2.kola kvalifikace o žákovskou ligu U15, kde nám pavouk...

 
Turnaj O pohár starosty města Bystřice měl již třetí ročník

Třetí ročník dnes již tradičního turnaje O pohár starosty města Bystřice jsme pořádali s podporou Města Bystřice a jejího starosty...

 
Ligová kvalifikace starších žáků U15
 
Starší minižákyně U13 obsadily na domácím Mistrovství ČR 6.místo
 
Mladší minižákyně U12 obhájily na Mistrovství ČR v Plzni 4.místo
 
MISTROVSTVÍ ČR dívek U13 Benešov - INFORMACE
 
Kadetky U17 zakončily ligovou sezonu výhrou v Nuslích
 
6.místo přivezli nejmladší minižáci U11 z Festivalu v Plzni
 
Nejmladší minižákyně U11 se představily na Mistrovství ČR v Ostravě
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS