Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na vedoucí tým soutěže starší minižáci U13 nestačili

21.02.2024 | Tomáš Filip

V sobotu 17.2. jsme doma přivítali obávaného soupeře NBK Juventa Milovice. Milovice jsou vedoucí tým naší soutěže ale i tak jsme si věřili, že by jsme doma mohli vyhrát.

Začátek nám nevyšel a Milovice vsítili první koš, což nám moc nepřidalo na sebevědomí a i když jsme měli nebezpečné útoky tak nám to tam nepadalo. Trápili jsme se, ale nakonec jsme se i my mohli radovat z čestného úspěchu a od té doby jsme minimálně vyrovnali hru a začali stahovat drobný náskok. Tuto část jsme prohráli těšně 11:12.
V druhé části už se hrál vyrovnaný zápas plný hezkých akcí na obou stranách. Naše úspěšnost ale lehce pokulhávala za soupeřovou produktivitou. Milovice trestali naše chyby ,ale až na pár zaváhání jsme byli rovnocenný soupeř. Bohužel i tato část vyšla střelecky lépe soupeři a tak na konci druhé čtvrtiny svítilo pro Benešov nelichotivé skóre 22:30.
Do druhé části jsme nastoupili až se zbytečným respektem a nechali jsme soupeře aby nám udělil lekci z produktivity. Milovice opět trestali naše zaváhání v obraně a naše chuť se poprat o zvrat se začala pomalu vytrácet. Když už to vypadalo, že se nadechujeme k obratu, srazil nás na kolena koš z rychlého protiútoku. Tato část vyzněla vítězně pro Milovice a tak Benešov do posledního dějství prohrával 32:42.
Poslední čtvrtina se nám vůbec nepovedla, působili jsme unavenějším dojmem. Milovice byli všude dřív a postupně měli i více ze hry. Nadějně rozehraný zápas jsme prohráli 37:55 . Bylo vidět, že soupeř je vyhranější a proto v letošní soutěži nezakusil porážku. Nám se ukázalo, že máme co zlepšovat a na co se zaměřit na tréningu. Na závěr bych všechny fanoušky a rodiče pozval na další těžký zápas, který hrajeme s BA Nymburk 24.2. od 17hod v Benešově. Věřím, že před zaplněnou halou předvedeme bojovný výkon a opět okusíme radost z vítězství.

 
Aktuální články
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly

Poslední zápas Nadstavby A středočeského krajského přeboru odehrály v odloženém čtvrtečním utkání starší minižákyně proti...

 
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle

Ženy A přešly v 1.kole play-off 2.ligy celkem lehce přes TJ Lokomotivu Liberec. 

 
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse

V neděli 14.4. se mladší minižákyně představily v Brandýse v dalších dvou utkáních krajského přeboru.

 
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
 
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
 
Starší minižákyně U13 na turnaji ve Francii
 
Starší minižáci U13 postupují na turnaj Final 4 ze 3.místa
 
Kadetky U17 si připsaly v lize pohodové výhry
 
Turnaj Šmoulinky hráli v neděli naši minižáci opět na gymplu
 
Po velikonočním turnaji byli mladší žáci U14 v lize úspěšní
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS