Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Proti Nymburku starší minižáci U13 neuspěli

01.03.2024 | Tomáš Filip

V sobotu 24.2. jsme doma přivítali dalšího těžkého soupeře BA Nymburk, který je druhý tým naší soutěže a tak nás čekal náročný zápas.

Hned od úvodu se hrálo ve vysokém tempu a byli jsme svědky pohledného basketbalu a mnoha akcí na obou stranách. Obě obrany fungovali na jedničku a tak se skóre moc neměnilo. Vyrovnaný stav nám vnesl klid do hry a ke konci čtvrtiny jsme strhli vedeni na naší stranu a vyhráli první část 10:8.
V druhé části už se hrál vyrovnaný zápas s důsledným bráněním, nikdo nechtěl udělat chybu. Necelé 3 minuty před koncem této části ale Nymburk povedenými střelami dokázal otočit zápas ve svůj prospěch. Najednou jsme začali dělat chyby a nic se nám nedařilo. Soupeř ucítil příležitost a přidal na obrátkách. Díky jeho skvělé úspěšnosti střelby získal vedení do druhé poloviny zápasu 17:11.
Ve třetí části jsme se snažili dostat zpět do zápasu. Nymburk ale zodpovědně bránil a na každý úspěch jsme se strašně nadřeli. Sebevědomí se nám začalo ztrácet a míč nás neposlouchal jak bychom potřebovali. Tato část skončila vyrovnaně, ale díky náskoku svítilo skóre v prospěch soupeře 36:20. 
V poslední čtvrtině se vychýlila naše přesná muška na špatnou stranu a podléhali jsme zbytečné bezradnosti. Snad nám chybělo i trochu štěstí abychom se nadechli k obratu a zmobilizovali poslední zbytky sil. Bezchybný výkon soupeře, který svou úspěšností ukázal, že pokud chceme držet krok musíme zlepšit střelbu a proměňovat vyložené šance. Náš výkon nebyl vůbec špatný a až na pár chybiček v posledním dějství jsme byli vyrovnaným soupeřem. Nymburk nakonec navýšil svoje vedení až na 53:25.
Takové těžké zápasy nám pomůžou naučit se nevzdávat a bojovat i když se zrovna nedaří. Na tréningu zapracujeme na střelbě a připravíme se na další zápas, který hrajeme v neděli 3.3. v Českém Brodě.

 
Aktuální články
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly

Poslední zápas Nadstavby A středočeského krajského přeboru odehrály v odloženém čtvrtečním utkání starší minižákyně proti...

 
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle

Ženy A přešly v 1.kole play-off 2.ligy celkem lehce přes TJ Lokomotivu Liberec. 

 
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse

V neděli 14.4. se mladší minižákyně představily v Brandýse v dalších dvou utkáních krajského přeboru.

 
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
 
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
 
Starší minižákyně U13 na turnaji ve Francii
 
Starší minižáci U13 postupují na turnaj Final 4 ze 3.místa
 
Kadetky U17 si připsaly v lize pohodové výhry
 
Turnaj Šmoulinky hráli v neděli naši minižáci opět na gymplu
 
Po velikonočním turnaji byli mladší žáci U14 v lize úspěšní
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS