Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Vítězství přivezli starší minižáci U13 z Mělníka

18.03.2024 | Tomáš Filip

V sobotu 9.3 vyrazili hráči U13 do Mělníka a díky probíhajícím jarním prázdninám se musel tým doplnit mladšími, ale za to zkušenými hráči. Mělník se usadil na poslední místo v tabulce naší soutěže, ale jeho poslední zápasy naznačovali, že se nebude jednat o lehký zápas, který nesmíme podcenit.

Začali jsme ale aktivně a první úspěch byl zaslouženě na naší straně. Soupeř ale přitvrdil hru a zákroky za hranicí pravidel se mu nepískali. Tato skutečnost nás lehce vyvedla z koncentrace a první část tak vyzněla lépe pro domácí, kteří tuto část vyhráli 14:10
Do druhé části jsme nastoupili s větším nasazením a díky Ondrovi Štepánkovi , který jako správný kapitán zavelel k obratu a krásnými koši strhl vedení na naší stranu. Důsledná obrana nedovolovala Mělníku ohrožovat náš koš a i v útoku jsme byli viditelně lepším týmem. Byli jsme svědky mnoha  pohledných akcí, které měli vysokou úspěšnost proměňování a tak se skóre měnilo hlavně nad nápisem hosté. Konečné skóre této části se zastavilo na 16:42 pro Benešov.
V třetí části se hrál vyrovnaný boj o každý míč a lepší pětka soupeře ukazovala, že nechce tento zápas prohrát. Po pár úspěšných akcí soupeře nás začala opouštět přesná muška a vkrádající se neklid do rozehrávky dával Mělníku šanci trestat. Nakonec došlo ke zklidnění naší hry, ale na výhru v této části to nestačilo.
Do závěrečné části jsme nastupovali s vedením 49:28. Zodpovědná hra nepřinesla tolik košů jako v druhém dějství ale celkem s přehledem jsme kontrolovali hru a přidali o několik košů více než soupeř. Zaslouženě jsme si odvezli vítězství 61:34.

Chtěl bych pozvat všechny fanoušky na naše domácí zápasy a to 23.3 od 14:00 s TJ Sokol Pečky a hned v neděli 24.3 od 8:30 na důležitý zápas s BC Kolín. Přijďte povzbudit kluky a věřím, že budete odměněni nezapomenutelným sportovním zážitkem.

 
Aktuální články
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly

Poslední zápas Nadstavby A středočeského krajského přeboru odehrály v odloženém čtvrtečním utkání starší minižákyně proti...

 
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle

Ženy A přešly v 1.kole play-off 2.ligy celkem lehce přes TJ Lokomotivu Liberec. 

 
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse

V neděli 14.4. se mladší minižákyně představily v Brandýse v dalších dvou utkáních krajského přeboru.

 
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
 
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
 
Starší minižákyně U13 na turnaji ve Francii
 
Starší minižáci U13 postupují na turnaj Final 4 ze 3.místa
 
Kadetky U17 si připsaly v lize pohodové výhry
 
Turnaj Šmoulinky hráli v neděli naši minižáci opět na gymplu
 
Po velikonočním turnaji byli mladší žáci U14 v lize úspěšní
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS