Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Výhra starší minižáky U13 vrátila na 3.místo tabulky

08.03.2024 | Tomáš Filip

V neděli 3.3. jsme vyrazili do nedalekého Českého Brodu a podle posledních výsledků soupeře se předpokládal tuhý boj o vítězství v tomto duelu.

Už od úvodního hvizdu jsme nenechávali soupeře tvořit a byli jsme aktivnějším týmem, který vstřelil  první koš. Začalo se nám dařit narušovat soupeřův útok a následně skórovat a pomalu navyšovat náš náskok. Brod ale občas ukázal, že nechce doma prohrát a že umí také dávat pěkné koše. Díky mírnému náskoku se dostavila úspěšnost střelby, která nás poslední dva zápasy tak trápila . První část byla v naší režii a zaslouženě jsme jí vyhráli 20:9.
V druhé části pokračovala druhá pětka v zodpovědném výkonu a soupeře nepouštěla do nebezpečných akcí. Soupeř nedokázal nic vymyslet na naší obranu a tak jsme dlouho viděli padat koše jen na jeho obranné polovině. V samotném závěru byl však úspěšný i Brod a i když jsme po této části vedli 39:11 čekala nás ještě těžká polovina zápasu.
Ve třetí části soupeř přidal na důrazu a chvíli nám trvalo se přizpůsobit hře do těla. Obrana fungovala bezchybně a i v útoku jsme byli lepším týmem. Přibývali i fauly , ale úspěšnost trestných hodů byla podprůměrná na obou stranách a tak skóre rostlo většinou koši ze hry.
Do závěrečné části jsme nastupovali s vedením 56:16 a tak bylo potřeba udržet koncentraci abychom dobře rozehraný zápas dovedli do vítězného konce. Zodpovědný výkon a získané sebevědomí nám umožnilo předvádět pohledný basketbal, který se musel líbit všem fanouškům, kteří dorazili podpořit Benešov za tolik potřebným vítězstvím. Zápas jsme zaslouženě vyhráli 69:23. Velká pochvala za předvedený výkon a odměnou nám může být návrat na 3. místo v tabulce naší soutěže za rivaly z Nymburka a Milovic.
Velké poděkování patří rodičům, kteří nám opět pomohli s dopravou a tak jsme nemuseli řešit dopravu vlakem a 2x přestupovat.

 
Aktuální články
Poslední utkání před MČR starší minižákyně U13 zvládly

Poslední zápas Nadstavby A středočeského krajského přeboru odehrály v odloženém čtvrtečním utkání starší minižákyně proti...

 
Play-off 2.ligy žen pokračuje již tuto sobotu na Dukle

Ženy A přešly v 1.kole play-off 2.ligy celkem lehce přes TJ Lokomotivu Liberec. 

 
Mladší minižákyně U12 uspěly v Brandýse

V neděli 14.4. se mladší minižákyně představily v Brandýse v dalších dvou utkáních krajského přeboru.

 
Starší minižákyně U13 hrály doma s HBéčkem a Kladnem
 
Poslední dva zápasy sezóny odehráli starší žáci U15
 
Starší minižákyně U13 na turnaji ve Francii
 
Starší minižáci U13 postupují na turnaj Final 4 ze 3.místa
 
Kadetky U17 si připsaly v lize pohodové výhry
 
Turnaj Šmoulinky hráli v neděli naši minižáci opět na gymplu
 
Po velikonočním turnaji byli mladší žáci U14 v lize úspěšní
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS