Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Z Labského poháru přivezli nejmladší minižáci U11 bronzové medaile

17.09.2023 | David Březina

Naši nejmladší minižáci vyrazili na turnaj do Pardubic na tradiční již 30.ročník Labského Poháru , který se konal od 8.- 11.9 2023.

Hned první den Nás čekali 2 zápasy proti domácím BK Pardubice a BŠ Tygři Praha.
První zápas proti Pardubickým začal velmi nervózně a dlouho se chlapci hledali jak v obraně tak v útoku naštěstí soupeř na tom byl podobně a tak skóre nenaskakovalo ani z jedné strany.
Nakonec v poslední čtvrtině jsme zabojovali a překlopily vítězství na naši stranu.
 
BC Benešov - BK Pardubice  44:32
 
Druhý zápas proti tygrům byl velmi náročný tým byl složen převážně z dívek , ale zato velmi vysokých a statných. Budily velký respekt.
Naštěstí naši borci se nezalekli a velmi bojovnou hrou soupeře nepouštěli do vysokého náskoku.
Rozhodující byla 3.čtvrtina kdy jsme skóre navýšily o příjemných 22 bodů a do poslední části hry jsme šli s pohodlným náskokem.
Ale soupeř se nevzdal a v poslední čtvrtině  na nás doslova vlétl a nedovolil nám vstřelit ani jeden koš , ovšem bojovnost v obraně nedovolila soupeři skóre otočit a tak jsme se mohli radovat vítězstvím nad silným soupeřem.
 
BC Benešov – BŠ Tygři Praha  42:29
 
Vítězstvím jsem se dostali na 1. místo ve skupině kde nás ve čtvrtfinále čekala BA Sparta Praha.
Soupeře jsme neznali a nevěděli co očekávat. Ale soupeř byl houževnatý a bojovný. Celé dvě čtvrtiny jsme se přetahovali o vedení. Zlom nastal ve 3.čtvrtině kdy naši chlapci rozehráli krásný basket plný přihrávek a jednoduchých košů z rychlého protiútoku.
Poslední část již byla plně v naší režii. 
 
BC Benešov – BA Sparta Praha 58:28
 
Semifinále bylo velmi těžké a nastoupily jsme proti BŠ Tygři Praha Chlapci . Tým převážně složen výběrem těch nejlepších hráčů dané oblasti  dával jasně najevo kdo je na hřišti pánem.
Každopádně naši chlapci se nevzdali a bojovali až do konce i přes prohru a pár slziček jsme s pozdějšími vítězi turnaje uhráli jeden z nejlepších výsledků.
 
BC Benešov - BŠ Tygři Praha Chlapci 58:23
 
Poslední den Turnaje jsme se probojovali o boj o krásné 3. Místo. Soupeře nám výsledková listina určila děvčata z HB Basket.
 
Motivovat kluky na poslední zápas bylo velmi náročné únava a prohra z Tygry byla stále v hlavách….soupeř nebyl na tom o mnoho lépe. ????
Hrál se velmi pěkný basketbal jak naši borci tak děvčata bojovali doslova z posledních sil. Vyrovnaný zápas jsme nakonec dovršili vítězstvím a myslím že zaslouženým.
 
BC Benešov – HB Basket dívky  38:25 
 
A První velice pěkný úspěch našich chlapců byl na světě  Krásné 3. místo.
 
Musím všechny pochválit i 3 nováčky kteří se zapojili do hry a sbírali svoje první zkušenosti. I zkušení hráči předvedli skvělé výkony za které zaslouží apsolutorium.
Všem moc děkuji za podporu jak rodičům tak ostatním přátelům a podporovatelům že nám drželi palce a že někteří nás přijeli podpořit přímo do Pardubic ….bylo to moc fajn…
 

 
Aktuální články
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 10.12.2023
12. kolo
Tigers České Budějovice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 06.01.2024
13. kolo
BC Benešov - Jiskra Domažlice
 
2.LIGA skupina A | Sobota 20.01.2024
15. kolo
Sokol Vyšehrad - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 21.01.2024
16. kolo
TJ Sokol Kbely - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 10.02.2024
17. kolo
BC Benešov - SKB Rokycany
 
2.LIGA skupina A | Neděle 11.02.2024
18. kolo
BC Benešov - BK Plzeň B
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS