Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Nejmladší minižáci U11 jeli na Šmoulinku na pražský Vyšehrad

09.06.2023 | Tomáš Filip

V neděli 4.6. jsme vyrazili na turnaj Šmoulinky U11 do Prahy na Vyšehrad. Pro kluky to byla generálka na blížící se Brandýský pohár. Čekali nás 4 soupeři, a to dva domácí týmy Vyšehrad A + Vyšehrad B a dva mimopražské týmy : BK Roudnice a TJ Turnov.

Jako první nás čekal domácí Vyšehrad A. Opatrný začátek se povedl našemu týmu a začali jsme pozvolna navyšovat svůj náskok. Soupeře jsme nepouštěli do vyložených šancí a tak poprvé skóroval až v druhé čtvrtině. Výhru jsme si pohlídali a vyhráli 40:14.

Další soupeř byl BK Roudnice nad Labem. Hráči Roudnice nastoupili ve vysokém tempu a jejich důraz nám způsoboval problémy. V první části jsme moc košů neviděli a tak skončila v poměru 4:2 pro soupeře. V druhé části se podařilo vyrovnat, ale bohužel jsme nezvládli konec této části a nechali soupeře vytvořit si drobný náskok. Jejich tvrdá hra způsobila, že jsme začali řešit co se mělo písknou a přestali jsme se soustředit na samotnou hru a tak soupeř zvyšoval svůj náskok. Roudnice používala  zdvojování a clony což by jsme v této kategorii neměli vůbec vidět ale podle rozhodčího bylo vše v pořádku. Než jsme se opět začali věnovat hře byl konec zápasu a Roudnice zvítězila 28:12.

Třetí zápas byl s domácím týmem Vyšehrad B. Tento soupeř nám herně vyhovoval a tak jsme měli lehce navrch a pozvolna jsme navyšovali údaj pod nápisem hosté. V polovině zápasu svítilo na tabuli 34:2 v náš prospěch. Druhá polovina zápasu byla ve stejné režii a tak zápas skončil vítězstvím Benešova 56:8.

Poslední zápas byl s TJ Turnov. Soupeř měl teprve první zápas dne a tak byl plný sil. Kluci ale nechtěli dopustit scénář jako v zápase s Roudnicí a bojovali o každý míč. Důraz Turnova nám dělal problémy a tak jsme byli tým který se snažil srovnat náskok soupeře. Konec druhé čtvrtiny se nám nepovedl a soupeř tak šel do druhé poloviny zápasu s náskokem 14:8. Druhá polovina zápasu byla vyrovnaná a místy jsme byli lepší tým my a tak jsme dokázali srovnat skóre a bojovat o vítězství v zápase. V poslední čtvrtině to byl boj o to, kdo strhne vedení na svojí stranu. Necelé dvě minuty před koncem zápasu byl stav 20:20 a nikdo nechtěl udělat chybu. Bohužel na straně Turnova bylo více sil a nakonec byli šťastnější tým a vyhráli 24:20.

Perfektní turnaj, který přinesl potřebné zkušenosti a emoce. Ukázal, že se umíme poprat o výsledek. Velká pochvala za předvedený výkon a hodně štěstí do Brandýského poháru, který bude už 9 -  11.6.2023.

 
Aktuální články
Ligovou premiéru měli mladší žáci U14 na Vysočině

O víkendu se mladší žáci poprvé představili v zápasech žákovské ligy. Po 2 výhrách v přípravném turnaji nad Českými Budějovicemi,...

 
Mladší minižákyně U12 vybojovaly na turnaji Kra-Kož CUP bronz

V pátek 15.9.23 jsme vyrazili na silně obsazený turnaj mladších minižákyň v Kožlanech. 

 
Do žákovské ligy vstoupily mladší žákyně U14 proti pražské Slovance

První ligový zápas nové sezony v prestižní žákovské lize U14G měl čekat mladší žákyně v sobotu v Nuslích a následně v neděli na...

 
Muži A zahájili sezónu na západě Čech
 
Z Labského poháru přivezli nejmladší minižáci U11 bronzové medaile
 
Mladší žákyně U14 hrály před ligovou sezonou přípravný turnaj na Kladně
 
V pražských Nuslích měly turnaj juniorky U19
 
Starší minižákyně U13 úspěšně zahájily sezónu na turnaji v Jičíně
 
Na turnaji v Klatovech čekali na starší žákyně U15 těžcí soupeři
 
Áčko kadetek U17 jelo na turnaj do Liberce
 
Zápasy
2.LIGA skupina A | Neděle 23.04.2023
2. kolo
Sokol Písek B - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 16.09.2023
2. kolo
BK Klatovy - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Neděle 17.09.2023
3. kolo
Jiskra Domažlice - BC Benešov
 
2.LIGA skupina A | Sobota 30.09.2023
4. kolo
VS.
BC Benešov - TJ Sokol Kbely
 
2.LIGA skupina A | Neděle 01.10.2023
5. kolo
VS.
BC Benešov - Sokol Vyšehrad
 
2.LIGA skupina A | Sobota 14.10.2023
6. kolo
VS.
BK Plzeň B - BC Benešov
 
 
BC Benešov & eSports.cz RSS